Využite výkup v iStores so super bonusom!

Plánujete kúpu nového zariadenia? Máme pre vás tip ako ho získať naozaj výhodne.

Ak máte záujem o najnovšiu generáciu smartfónu od Apple, môžete aktuálne využiť bonus 100 €, ktorý vám ponúka pri nákupe najväčší Apple Premium Reseller u nás. Ako na to?

Bonus 100 € na kúpu nového iPhone 14, iPhone 14 Plus, iPhone 14 Pro a iPhone 14 Max získate ak do iStores prinesiete staršie funkčné zariadenie. Ak pôjde o iPhone 13 je garantovaná výkupná hodnota 550 €  a v prípade iPhonu 13 Pro je to 700 €. Smartfón musí spĺňať kritéria štandardného opotrebovania. Príklad výpočtu si môžete prezrieť nižšie:

Výslednú sumu si navyše môžete rozdeliť aj na mesačné splátky. Pri splácaní po dobu 24 mesiacov je mesačná splátka za iPhone 14 iba 15 € a za iPhone 14 Pro iba 25 €.

Ak nemáte niektorú z predajní iStores blízko, môžete výkup realizovať aj online s využitím bezplatnej dopravy kuriérom, ktorého zaplatí obchod. Výkup je samozrejme dostupný aj pre iné produkty – MacBooky, ale aj tablety, smartfóny a smart hodinky nielen od Apple ale aj iných značiek.

iPhone 14 vám ponúkne najnovšie technológie Apple dostupné v smartfóne, okrem iného aj vylepšenú kameru. S tou urobíte teraz ešte krajšie fotografie pri všetkých svetelných podmienkach – najmä pri slabom osvetlení. Užijete si aj záznam videa v akčnom režime, ktorý disponuje stabilizáciou záberov nakrúcaných z ruky.

Podrobnosti ohľadom výkupu nájdete na tejto stránke

zdroj: iStores

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
WWDC 24
pokračovanie článku

Apple ohlásil WWDC 2024!

Ukazuje sa, že úniky spojené s informáciami zo sveta Applu majú niečo do seba. Nedošlo však k ohláseniu nových iPadov, ale tohtoročnej konferencie WWDC '24.
Gemini
pokračovanie článku

Kto prinesie vyspelú AI na iOS 18? Apple to nebude

Koncom minulého roka sa objavila správa, podľa ktorej Apple plánuje priniesť rozšírenú AI funkcionalitu na iPhone a ďalšie zariadenia. Výraznou premenou by si mala prejsť Siri, digitálna asistentka, ktorá už skôr zaostávala za konkurentmi, vo svete GPT je však ešte archaickejšia.