iPhone 15 Pro s tenšími hranami a novým dizajnom sa pripomína

Hypotézy o novej podobe zariadenia pre aktuálny rok sa už v minulosti objavili – najnovšie k nim svoje pridal leaker ShrimpApplePro.

Leaker s odvolaním na nové zdroje uviedol, že okraje nového iPhonu 15 Pro majú byť skutočne tenšie. K tejto informácii ShrimpApplePro doplnil aj niekoľko ďalších detailov, ktoré sa chystanej novinky týkajú.

High-end model smartfónu má ponúknuť rovnakú uhlopriečku displeja ako prípade aktuálnej generácie – 6,1 a 6,7 palca. Spomínané “zoštíhlenie” hrán však dostane údajne práve iba iPhone 15 Pro. Displej má mať zároveň nový dizajn, ktorý sa bude inšpirovať pri smart hodinkách Apple a bude teda po obvode zaoblený. Úpravu dizajnu obrazovky leakerovi nepotvrdili všetky jeho zdroje, no dôvodom podľa neho je aj to, že smartfón je aktuálne vo veľmi rannej fáze vývoja. Novinku však opisujú ako vizuálne pôsobivú – aj s ohľadom na fakt, že má disponovať titánovým rámom.

Odhliadnuc od vyššej triedy iPhonu pre tento rok, jednej zmeny by sa určite mali dočkať aj základné varianty. Je ňou Dynamic Island, ktorý by si mal nájsť cestu aj na displeje iPhonu 15 a iPhonu 15 Plus. Ide o prvok, ktorý bol predstavený spolu s iPhonom 14 Pro. V Apple sa takisto údajne pracuje na displejoch s ešte vyšším jasom.

zdroj: 9to5Mac

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

iOS 17 má vypočuť priania užívateľov

iOS 17 sa pomaly ale isto blíži, a hoci o novej verzii systému zatiaľ nie je jasné, čo prinesie, špekulácie nám naznačujú, že Apple s novou verziou systému vypočuje priania užívateľov.
pokračovanie článku

Sygic opäť chystá novinky, ktoré posunú navigačný biznis ďalej

Developeri, dizajnéri a marketéri zo Sygicu už po 17. krát vystúpili z kolotoča bežnej operatívy, aby sa pozreli na svoje produkty inak. Aj o tom je agilita, ktorá je kultúre Sygicu vlastná od samého začiatku. Na ďalšom Innovation Day opäť dostala šancu zmena, nový pohľad na cieľ v meniacich sa podmienkach. Novinky z dielne populárnej GPS navigácie prídu na trh ešte v prvom polroku.