Beats Fit Pro sa predstavuje s novou paletou farieb

Bezdrôtové slúchadlá ponúknu novú trojicu sviežich odtieňov.

Beats Fit Pro, ktoré boli uvedené koncom roku 2021 predstavujú alternatívu k AirPods Pro od Apple. S nimi zdieľajú aj viacero funkcií ako aktívne potláčanie ruchov ako aj čip H1 pre funkcie ako Siri a Find My.

Oproti Airpodom majú Beats Fit Pro o čosi kratší dizajn s priliehavejším tvarom. Každé slúchadlo disponuje tlačidlom s logom značky. Jednotlivé stlačenie umožňuje spustiť či pozastaviť prehrávanie alebo zdvihnúť či položiť hovor. Dvojité stlačenie preskočí na ďalšiu skladbu a trojité zase o skladbu späť. Beats Fit Pro zároveň podporujú funkciu dlhého stlačenia, ktoré si vie používateľ nastaviť pre každé slúchadlo zvlášť.

Produkt je medzi zákazníkmi veľmi obľúbený, pre mnohých je práve dizajn Beats Fit  Pro pohodlnejší pri nosení ako v prípade AirPods Pro – najmä počas cvičenia.

Tidal Blue

Volt Yellow

Coral Pink

zdroj: 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
Phil Schiller
pokračovanie článku

Phil Schiller nastupuje do dozornej rady OpenAI

Apple a OpenAI už skôr oznámili, že spoločnosti si nebudú navzájom nič platiť za to, že iOS 18 a macOS Sequioa ponúknu čiastočnú integráciu ChatGPT do svojho inteligenčného rozhrania. No zadarmo to predsa len nebude.