Beats Fit Pro sa predstavuje s novou paletou farieb

Bezdrôtové slúchadlá ponúknu novú trojicu sviežich odtieňov.

Beats Fit Pro, ktoré boli uvedené koncom roku 2021 predstavujú alternatívu k AirPods Pro od Apple. S nimi zdieľajú aj viacero funkcií ako aktívne potláčanie ruchov ako aj čip H1 pre funkcie ako Siri a Find My.

Oproti Airpodom majú Beats Fit Pro o čosi kratší dizajn s priliehavejším tvarom. Každé slúchadlo disponuje tlačidlom s logom značky. Jednotlivé stlačenie umožňuje spustiť či pozastaviť prehrávanie alebo zdvihnúť či položiť hovor. Dvojité stlačenie preskočí na ďalšiu skladbu a trojité zase o skladbu späť. Beats Fit Pro zároveň podporujú funkciu dlhého stlačenia, ktoré si vie používateľ nastaviť pre každé slúchadlo zvlášť.

Produkt je medzi zákazníkmi veľmi obľúbený, pre mnohých je práve dizajn Beats Fit  Pro pohodlnejší pri nosení ako v prípade AirPods Pro – najmä počas cvičenia.

Tidal Blue

Volt Yellow

Coral Pink

zdroj: 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

iOS 17 má vypočuť priania užívateľov

iOS 17 sa pomaly ale isto blíži, a hoci o novej verzii systému zatiaľ nie je jasné, čo prinesie, špekulácie nám naznačujú, že Apple s novou verziou systému vypočuje priania užívateľov.
pokračovanie článku

Sygic opäť chystá novinky, ktoré posunú navigačný biznis ďalej

Developeri, dizajnéri a marketéri zo Sygicu už po 17. krát vystúpili z kolotoča bežnej operatívy, aby sa pozreli na svoje produkty inak. Aj o tom je agilita, ktorá je kultúre Sygicu vlastná od samého začiatku. Na ďalšom Innovation Day opäť dostala šancu zmena, nový pohľad na cieľ v meniacich sa podmienkach. Novinky z dielne populárnej GPS navigácie prídu na trh ešte v prvom polroku.