Zlacnené aplikácie pre iPhone/iPad a Mac #42 týždeň

iOS/iPadOS/tvOS/macOS

InfoGraphic and Poster Creato‪r – 1,19€ (pôvodná cena 2,49€)

Ako už názov aplikácie prezrádza, pomocou aplikácie InfoGraphic and Poster Creato‪r môžete vytvoriť logá, letáky, infografiku…

Aplikácia je dostupná aj pre počítače Mac s čipom M1.

Crash the Comet – zadarmo (pôvodná cena 5,99€)

Vašou úlohou v tejto hre je ovládať kométu a udržať ju na dráhe. Vyzerá to jednoducho, avšak kométa sa bude pohybovať čoraz rýchlejšie.

Pavilion: Touch Edition – 19€ (pôvodná cena 4,49€)

Pavilon je logická hra, ktorá vás hodí priamo do svojho tajomného a atmosférického sveta bez akýchkoľvek návodov alebo začiatočných vysvetlení. Hra získala množstvo ocenení a kladných recenzií:

An indie gaming masterclass in how to do things differently. You really, really need to play this one.”
9/10 – Pocket Gamer
„Pavilion is definitely a testament to what mobile games are capable of.“
9/10 – AppAdvice
“It will make your eyes wish they never had to look at anything else, ever, again.”
AppSpy

Hra Pavilion: Touch Edition je dostupná aj pre Apple TV.

The Almost Gone – 1,19€ (pôvodná cena 4,49€)

V hre The Almost Gone sa musíte pripraviť na cestu medzi životom a smrťou, izolovaný a sám. Vašou úlohou bude rozlúštiť uštipačné pravdy, ktoré viedli k vášmu osudu.

Hra je dostupná aj pre počítače Mac s čipom M1 alebo novším.

Do.List: To Do List Organizer – 1,19€ (pôvodná cena 5,99€)

Aplikácia je Do.List: To Do List Organizer vám pomôže s organizáciou vášho času.

Aplikácia je dostupná pre iPhone, iPad, hodinky Apple Watch a počítače Mac a ponúka synchronizáciu naprieč všetkými zariadeniami bez ďalších poplatkov alebo reklám.

Sticker Creator: Share Sticker – zadarmo (pôvodná cena 5,99€)

Pomocou aplikácie Sticker Creator: Share Sticker môžete jednoducho vytvoriť nálepky pre aplikácie WhatsApp, Telegram, and iMessage . Stačí len vložiť obrázok, vymazať pozadie a pridať text.

Damaged Photo Restore 2 Repair – 10,99€ (pôvodná cena 14,99€)

Damaged Photo Restore 2 Repair opraví vaše poškodené fotografie odstránením škrabancov, prasklín, dokonca aj veľkých, rezov, nečistôt, škvŕn a mnohých ďalších nedokonalostí. Ak máte poškodené fotografie, tento profesionálny nástroj ich dokáže obnoviť do takmer pôvodného stavu pomocou novších vylepšených algoritmov.

Aplikácia je dostupná pre počítače Mac s čipom M1 alebo novším.

Pixen – pixel art editor – zadarmo (pôvodná cena 6,99€)

Pixen je rofesionálny editor pre prácu s pixelovými obrázkami. Vďaka funkciám, ako je jedinečný systém farebnej palety, vrstvy a podpora vysokého priblíženia, Pixen obsahuje všetky nástroje, ktoré budete potrebovať na vytváranie animácií alebo jedinečných obrázkov.

Interloper – 2,49€ (pôvodná cena 7,99€)

Interloper je vesmírny simulátor, v ktorom bude úlohou brániť váš ľud. V hre budete prispôsobovať stíhačku pomocou rôzneho arzenálu zbraní.

Hra je dostupná pre počítače Mac a Apple TV.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Tajomstvo úspechu slúchadiel AirPods

Keď Apple v roku 2016 predstavil prvé bezdrôtové slúchadlá AirPods, odprezentoval ich s veľkou skromnosťou a venoval im len 5 minút času na pódiu. Bolo to veľmi neobvyklé, pretože nové produkty boli zvyčajne sprevádzané veľkolepými prezentáciami a masívnou mediálnou kampaňou. Aj napriek tejto skromnosti sa malé biele slúchadlá stali fenoménom a jednými z najpredávanejších v histórii. Aké je ich tajomstvo úspechu?
pokračovanie článku

Apple po 10 rokoch zrušil vývoj vlastného auta

Písal sa rok 2014. Svetlo sveta uzreli prvé hodinky Apple Watch, svet si robil srandu z ľahko sa ohýbajúceho iPhone 6 Plus a na internete sa objavili informácie, že Apple vyvíja vlastné auto.