Zlacnené aplikácie pre iPhone/iPad a Mac #33 týždeň

iOS/iPadOS/tvOS/macOS

Tremor Tracker – 1,99€ (pôvodná cena 2,99€)

Aplikácia Tremor Tracker zobrazuje informácie o zemetraseniach na interaktívnej mape.

PiP – Picture in Picture – zadarmo (pôvodná cena 0,99€)

Ako už názov aplikácie prezrádza, PiP – Picture in Picture vám umožni prehrávať videá obraz v obraze z aplikácii ako Youtube, Safari, Súbory alebo Galéria.

Circles – zadarmo (pôvodná cena 1,99€)

Circles je logická hra, v ktorej bude vašou úlohu nájsť cestu cez neustále sa vyvíjajúce bludisko kruhov. Možno budete musieť ísť okolo, byť rýchly alebo si nájsť chvíľu na premýšľanie? Každá úroveň ponúka niečo nové…

C-Time – zadarmo (pôvodná cena 4,99€)

Váš čas je vzácny. C-Time je aplikácia, ktorá vám pomôže zistiť, koľko zo svojho drahocenného času trávite na určitých miestach. Premýšľali ste niekedy nad tým, koľko času trávite v práci, v škole alebo v telocvični? To všetko funguje automaticky, bez potreby spúšťať aplikáciu a stláčať akékoľvek tlačidlo. Kedykoľvek idete autom, alebo kráčate na vami definované miesta, C-Time zaregistruje vaše zadanie a začne počítať čas, ktorý strávite na tomto mieste.

Ad blocker – zadarmo (pôvodná cena 5,99€)

Aplikácia Ad blocker je vašou najlepšou voľbou na blokovanie reklám pre Safari. Blokuje všetky otravné reklamy, vyskakovacie bannery, sledovače, nepotrebné zdroje.. . Ad blocker nielenže odstraňuje otravné reklamy, ale chráni aj vaše súkromie.

QB Planets – 0,99€ (pôvodná cena 2,99€)

Milujete riešenie hádaniek…vo vesmíre? QB Planets je vesmírna adventúra, ktorá bude výzvou pre vaše schopnosti riešiť hlavolamy. Vašou úlohou bude objavovať podivné a krásne puzzle planéty s tajomnými schopnosťami a nebezpečnými prostrediami. Nájdite a zbierajte hviezdy, aby ste mohli poháňať svoju loď a vyraziť na nové a vzrušujúce planéty. Vyhnite sa prekážkam a nájdite bezpečnú cestu k svojej lodi s čo najmenším počtom pohybov.

Hra je kompatibilná s počítačmi Mac s čipom M1 alebo novším.

iSafeCharge – zadarmo (pôvodná cena 0,99€)

iSafeCharge je užitočná utilita, pokiaľ nabíjate iPhone alebo iPad niekde na verejnosti. Keď dôjde k odpojeniu zariadenia od nabíjania alebo k detekcii pohybu, tak sa spustí alarm.

To the Moon – 1,99€ (pôvodná cena 4,99€)

To The Moon je príbehová RPG hra s pixelovou grafikou, ktorá bola pôvodne vyvinutá pre počítače. Hra rozpráva príbeh jedného pacienta – Johnyho, ktorého tajným snom je výlet na Mesiac.

Hra je dostupná aj pre Apple TV.

To the Moon 600x150 - Zlacnené aplikácie pre iPhone/iPad a Mac #51 týždeň

One Line Coloring – 0,99€ (pôvodná cena 2,99€)

V hre One Line Coloring sa ponoríte do sveta kreslenia a vyfarbovania. One Line Coloring je živá logická hra o vytváraní živých tvarov, ktoré sa skladajú do krásnych tematických diorám.

Hra je kompatibilná s počítačmi Mac s čipom M1 alebo novším.

Niffelheim – 2,99€ (pôvodná cena 4,99€)

Ako statočný bojovník ste padli v bitke, avšak namiesto zaslúženého mieru v Asgarde je vaša duša uväznená v drsnom svete Niffelheim. Prežite v tomto nepriateľskom svete, rabujte, preskúmajte nebezpečné miesta a nájdite cestu do Valhally. Niffelheim je akčná hra v ktorej budete zabíjať, vylepšovať svoje zbrane a brnenie, hľadať artefakty, miešať jedy…

Agent A: A puzzle in disguise – 0,99€ (pôvodná cena 5,99€)

V hre Agent A: A puzzle in disguise sa ocitnete v koži tajného agenta a vašou úlohou bude chytiť nájomného vraha, ktorý sa zameral na vašich kolegov.

Číslo 1 puzzle & adventúra v 43 krajinách. Apple Editors Choice v 30 krajinách sveta a najlepšia nová hra vo viac ako 100 krajinách sveta.
Hra dostala ocenenie od Applu: Apple Best of 2015.

Hra je dostupná pre Apple TV.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple vydal iOS 16.0.2

Iba pár dní po vydaní veľkej aktualizácie iOS 16 prichádza prvá menšia aktualizácia, opravujúca chyby aj na najnovších zariadeniach.