Zlacnené aplikácie pre iPhone/iPad a Mac #13 týždeň

Prinášame vám 13. tohtoročné pokračovanie dočasne zlacnených aplikácii pre iOS a macOS zariadenia.

iOS/iPadOS/tvOS/macOS

Cubasis 3 – 31,99€ (pôvodná cena 49,99€)

Cubasis 3 je komplexný produkčný hudobný nástroj optimalizovaný pre dotykové ovládanie, ktorý vám umožní nahrávanie, editáciu a mixovanie hudby a vytvorené dielo môžete ihneď zdielať s celým svetom.

Galaxy Genome – 1,99€ (pôvodná cena 2,99€)

Galaxy Genome je vesmírny simulátor v procedurálne generovanom vesmíre, ktorý ponúka viac a 2 miliardy hviezdnych systémov. Je to len na vás akú cestu si zvolíte, chcete sa stať najbohatším obchodníkom alebo najslávnejším pirátom…

Vislab –  1,99€ (pôvodná cena 9,99€)

Vislab je profesionálny nástroj na 3D vizualizáciu filmov, ktorý umožňuje používateľom pridať svoje súbory s 3D dátami priamo do svojich videí, prípadne pridávať 3D animované postavy do Instagram a TikTok videí.

Aplikácia je kompatibilná s počítačmi Mac s čipom M1.

Vodobanka Pro – 0,99€ (pôvodná cena 1,99€)

Vodobanka je jednoduchá taktická hra, v ktorej budete ovládať SWAT tím.

Hra je kompatibilná aj s počítačmi Mac s čipom M1.

Starlight – Explore the Stars – zadarmo (pôvodná cena 1,99€)

Premente váš iPhone alebo iPad na teleskop a pozorujte na nočnej oblohe aké hviezdy, planéty alebo súhvezdia sa vznášajú nad vami.

Not Chess – zadarmo (pôvodná cena 1,99€)

Ak to nie je šach, tak potom čo to je? Not Chess je logická hra s niekoľkými jednoduchými šachovými pravidlami a niekoľkými špeciálnymi prísadami, aby bola zábavná a náročná pre každého!

Hra je kompatibilná s počítačmi Mac s čipom M1.

ALONE – zadarmo (pôvodná cena 0,99€)

V hre ALONE bude vašou úlohou prežiť čo najdelhšie vo vesmíre. Pohybujte sa v jaskyniach, predierajte sa skalnatými sutinami, vyhýbajte sa kameňom a kométam a otestujte si svoju vytrvalosť pri dosahovaní stále vyššieho skóre…

Hra je dostupná aj pre počítače Mac s čipom M1.

HoPiKo – zadarmo (pôovdná cena 0,99€)

HoPiKo plošinovka, v ktorej budete preskakovať z platformy na platformu a vyhýbať sa smrti, využívať skratky a prechádzajte cez 100 ručne vytvorených úrovní.

Hra je dostupná aj pre počítače Mac s čipom M1.

HarrisCamera – zadarmo (pôvodná cena 4,99€)

HarrisCamera aplikácia pre fotoaparát, ktorá vytvára „efekt Harris Shutter“ (známy aj ako „efekt troch filtrov, s použitím techniky Harrisovej uzávierky“)

Skeletal Avenger – 1,99€ (pôvodná cena 4,99€)

Skeletal Avenger je hack’n’slash roguelite hra s obrovským arzenálom. Oživte kostlivcov a použite svoje bojové schopnosti, aby ste pomstili svoju vlastnú smrť!

Hra je dostuná aj pre počítače Mac s čipom M1 a vyšla aj vo verzii pre herné konzoly PS4 a Nintendo Switch a PC.

macOS

Yoink – 6,99€ (pôvodná cena 8,99€)

Aplikácia Yoink zjednodušuje a zlepšuje presúvanie (Drag and Drop) medzi oknami, aplikáciami a plochami tým, že poskytuje dočasný „odkladací priestor“ pre vaše súbory alebo obsah aplikácie.

komentár
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť