Prvý Mac s M2 má doraziť ešte tento rok

Apple tento týždeň predstavil čip M1 Ultra, ktorý disponuje výkonom dvoch M1 Max. Zároveň však Apple stále pracuje na nových verziách Apple Silicon procesorov.

Najbližšie by mohlo ísť o M2, ktorý má byť v TSMC (dvorný dodávateľ čipov pre Apple) vyrábaný pomocou pokročilého 4nm procesu. Vylepšenie má priniesť vyšší výkon a lepšiu úsporu energie.

Macy s týmto čipom by mali droaziť v druhej polovici roku 2022. Podľa Marka Gurmana z Bloombergu by mohlo ísť o 13-palcový MacBook Pro, 24-palcový iMac a Mac mini. V letnom období aktuálneho roku by sme sa mali dočkať aspoň niektorých z nich.

zdroj: MacRumors

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Dovidenia, iPhone mini!

Už dnes večer sa dočkáme ohlásenia novej série Apple telefónov na čele s iPhone 15 Pro a iPhone 15 Pro Max. Novú fantastickú štvorku uzatvoria dva modely iPhone 15 a iPhone 15 Plus, ktorý bude už druhý rok po sebe predstavovať väčšiu verziu základného modelu.
pokračovanie článku

Sú toto wallpapery iPhone 15 Pro?

Tak sa zdá, že úniky sú čím ďalej tým detailnejšie. Na sociálnej sieti Weibo sa totiž objavili rendery iPhone 15 Pro a iPhone 15 Pro Max, ktoré so sebou prinášajú jednu špecialitu: pohľad na wallpaper nových mobilov.