Prototyp 27-palcového iMacu v čiernej a s čipom M1 Max testoval Apple ešte minulý rok

Značka vlani vyvinula minimálne trojicu modelov s vlastnými čipmi.

Informácie priniesol portál MacRumors, s ktorým sa o ne podelil člen jeho diskusného fóra. Používateľ, ktorý vystupuje pod menom Amethyst už v minulosti priniesol presné detaily ohľadom Mac Studio či Studio Display ako prvý. Na akých prototypoch teda Apple pracoval?

Do augusta minulého roku šlo o zariadenia s rovnakým dizajnom ako mal 27-palcový iMac s Intelom, vybavený bol však už čipom M1. Od augusta 2021 to bol model s M1 a 27-palcovým displejom a dizajnom totožným ako mal 24-palcový iMac. Posledný z trojice vznikol na jeseň 2021 s 27-palcovým XDR displejom, v čiernom prevedení a s čipom M1 Max,

Najzaujímavejším z troch iMacov je práve posledný, s vonkajšou podobou ako 24-palcový model, ktorý ponúka paletu pestrých odtieňov, no tentoraz v elegantnej čiernej farbe a XDR displejom.

Apple vyradil 27-palcový iMac s Intelom pred vyše rokom a 24-palcový iMac s čipom M1 je tak aktuálne jediným all-in-one desktopom v ponuke značky. Podľa Marka Gurmana z Bloombergu aj renomovaného analytika Ming-Chi Kua, by sa k nemu však začiatkom budúceho roku mal pridať väčší model s čipom z rodiny Apple Silicon. Podrobnosti o jeho podobe a parametroch však nateraz nepoznáme.

zdroj: MacRumors

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Dovidenia, iPhone mini!

Už dnes večer sa dočkáme ohlásenia novej série Apple telefónov na čele s iPhone 15 Pro a iPhone 15 Pro Max. Novú fantastickú štvorku uzatvoria dva modely iPhone 15 a iPhone 15 Plus, ktorý bude už druhý rok po sebe predstavovať väčšiu verziu základného modelu.
pokračovanie článku

Sú toto wallpapery iPhone 15 Pro?

Tak sa zdá, že úniky sú čím ďalej tým detailnejšie. Na sociálnej sieti Weibo sa totiž objavili rendery iPhone 15 Pro a iPhone 15 Pro Max, ktoré so sebou prinášajú jednu špecialitu: pohľad na wallpaper nových mobilov.