Organizácia (RED) si pripomína 15 rokov spolupráce s Apple

(RED) má za cieľ ukončenie epidémie HIV/AIDS v afrických krajinách a prostriedky na jeho dosiahnutie získava aj vďaka predajom Apple produktov v ikonickej červenej.

iPhony, Apple Watch ale aj rôzne príslušenstvo s názvom (PRODUCT)RED pomohlo za 15 rokov vyzbierať takmer 270 miliónov dolárov. (RED) vďaka týmto financiám dokázal poskytnúť vzdelanie, starostlivost a liečbu miliónom ľudí.

V posledných dvoch rokoch Apple presmeroval príjmy z predaja (PRODUCT)RED výrobkov na pomoc v boji s pandémiou nového koronavírusu a na podporu zdravotníctva v Afrike. Od začiatku aktuálneho roku sa budú zisky z predaja deliť na polovicu. Časť ostane na pomoc pri riešení dopadov pandémie a časť sa opäť presunie na boj s HIV/AIDS.

zdroj: MacRumors

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Nové 5D optické disky; sú lepšie ako Blu-ray?

Aktuálne je čoraz viac využívaný internetový priestor, ako ukladanie na disky. A niet sa čomu diviť. Veď za cenu 2€ mesačne vám Google One ponúka rozšírenie úložiska z 15 GB na 100 GB. Svoje dokumenty tak môžete mať stále pokope bez zháňania diskov. Alebo za 99.99€ na rok, či 9.99€ mesačne máte 2TB miesta. Nová technológia by to však mohla zmeniť a my by sme sa tak mohli vrátiť ku skladovaniu súborov späť do reálneho sveta.