Obľúbený Astropad Studio prichádza s užitočným updatom, v ktorom si nastavíte vlastné klávesové skratky

Obľúbený softvér, ktorý váš iPad transformuje na grafický tablet, ponúka zaujímavu novinku, ktorá poteší mnohých používateľov.

Astropad v novej verzii pridal možnosť nastaviť si vlastné skratky, pomocou ktorých môžete iPad ovládať pri tvorbe. Celkovo si budete môcť nastaviť sedem kláves dostupných na displeji vášho tabletu. 

Update 5.1 pridáva okrem tejto asi najzásadnejšej novinky aj možnosť prispôsobenia kláves pre rôzne aplikácie samostatne. Viete si tak vytvoriť sety kláves pre Illustrator, Photoshop či ďalšie nástroje, ktoré pri tvorbe využívate. Takisto môžete skryť či opätovne zobraziť tradičné modifikačné klávesy ako Option či Cmd. Ak teda pri práci používate iba niektoré, ostatné vám nemusia “prekážať”.

Astropad Studio je program dostupný pre Mac aj PC na báze predplatného s možnosťou 14-dňovej skúšobnej doby. Po jej uplynutí stojí softvér buď 14,99$ mesačne alebo 99,99$ ročne (výhodnejší mesačný poplatok 8,33$). Nový update je pre už registrovaných používateľov bezplatný.

zdroj: Astropad

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Dovidenia, iPhone mini!

Už dnes večer sa dočkáme ohlásenia novej série Apple telefónov na čele s iPhone 15 Pro a iPhone 15 Pro Max. Novú fantastickú štvorku uzatvoria dva modely iPhone 15 a iPhone 15 Plus, ktorý bude už druhý rok po sebe predstavovať väčšiu verziu základného modelu.
pokračovanie článku

Sú toto wallpapery iPhone 15 Pro?

Tak sa zdá, že úniky sú čím ďalej tým detailnejšie. Na sociálnej sieti Weibo sa totiž objavili rendery iPhone 15 Pro a iPhone 15 Pro Max, ktoré so sebou prinášajú jednu špecialitu: pohľad na wallpaper nových mobilov.