Nové AirPods Pro asi s rovnakým dizajnom

Nástupca obľúbených slúchadiel podľa nových správ príde v nezmenenej forme.

Informácie tak prichádzajú do kontrastu so staršími hypotézami o zmene dizajnu a “odstrihnutí” stoniek. Nové 3D vizualizácie podľa portálu MacRumors naznačujú, že by mohla druhá generácia AirPods Pro disponovať senzormi pre detekciu pokožky.

Tieto senzory sa prvýkrát objavili v tretej generácii AirPods a zlepšili detekciu toho, či sa nachádzajú v ušiach alebo vo vrecku či na stole. V praxi fungujú tak, že rozpoznávajú vodu v pokožke, čím tento povrch odlišujú od iných.

Súčasné AirPods Pro používajú optické senzory, ktorými zisťujú, či sú nasadené. Pracujú veľmi podobne, avšak dokážu iba detekovať, či sa dotýkajú nejakého povrchu alebo nie. To znamená, že môže dochádzať k chybnému vyhodnoteniu, kedy si AirPods Pro môžu myslieť, že sú nasadené v ušiach a spustiť prehrávanie.

Senzory pre detekciu pokožky na vizuáloch sú rovnakej veľkosti a na rovnakých miestach ako pri AirPods 3. To logicky naznačuje, že nástupca súčasných AirPods Pro pravdepodobne dramatickým redizajnom neohúri.

zdroj: MacRumors

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *



Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Navigácia pre motocyklistov od Sygicu je už v Apple CarPlay a Android Auto

V reakcii na silný dopyt zo strany milovníkov dvojkolesových tátošov je špecializovaná navigácia Sygic pre motorky teraz k dispozícii cez Apple CarPlay a Android Auto. Motocyklistom umožňuje sústrediť sa na cestu a zároveň poskytuje všetky dôležité informácie pre lepší zážitok z jazdy a bezpečnosť už aj na dispeji motocyklov.
pokračovanie článku

Apple pripravuje nový Mac s 1,5TB RAM, zrejme sa nedoplatíme

Keď Apple predstavil Mac Pro s čipom M2 Ultra, prakticky tým celý počítač odpísal. S prechodom na vlastnú architektúru čipov došlo totiž k výraznému okliešteniu možností upgradu, vďaka čomu sa z vrcholného desktopu stal prakticky iba glorifikovaný Mac Studio.
pokračovanie článku

iStores pozýva na slávnostné otvorenie novej predajne Apple Premium Partner v Europa SC Banská Bystrica

Milovníci Apple technológií sa majú na čo tešiť. Už 26. júna otvorí iStores v nákupnom centre Europa v Banskej Bystrici svoju novú predajňu v prestížnom štandarde Apple Premium Partner (APP). Pri príležitosti otvorenia čakajú návštevníkov atraktívne ceny na vybrané produkty Apple a príslušenstvo, súťaže o hodnotné ceny a zaujímaví hostia z rôznych oblastí kreatívy, biznisu a dobrodružstva.