Mac na splátky bez navýšenia? Návrat do školy bude teraz s iStores ešte lepší!

Rôzne Macy teraz môžete kúpiť so študentskou zľavou až do 10 percent!

MacBook Air s čipom M2 napríklad získate už od 135 € na 10 mesiacov. MacBook Pro s rovnakým čipom je v ponuke od 144 € na 10 mesiacov. Kompaktný desktop Mac mini s M1 môžete kúpiť od 72 € na 10 mesiacov. Všetky spomínané modely sú v ponuke s 0% úrokom!

Zaujíma vás iPad? Teraz máte jedinečnú možnosť kúpiť ho ešte výhodnejšie. iPad 9. generácie je v ponuke za akciovú cenu už od 349 € – aj bez ISIC/ITIC preukazu. Ak však ste študent, môžete využiť aj študentskú zľavu a získať ho už od 328 € alebo aj výhodne na splátky od neuveriteľných 9 € mesačne.

Nákup Macov na splátky bez navýšenia môžete využiť až do 30. septembra 2022. Do konca augusta zároveň beží aj výkupný bonus na iPhone až do 50 €. Ten získate, ak prinesiete na výkup MacBook alebo tablet, smartfón či inteligentné hodinky (aj od iných výrobcov) a zároveň si na protiúčet vyberiete nový iPhone z iStores.

Ušetriť môžete aj cez Vernostný program iStores, v rámci ktorého zbierate body a tie si následne môžete uplatniť ako zľavu. Viac info nájdete na webe iStores.

zdroj: iStores

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple vydal iOS 16.0.2

Iba pár dní po vydaní veľkej aktualizácie iOS 16 prichádza prvá menšia aktualizácia, opravujúca chyby aj na najnovších zariadeniach.