Kedy sa dočkáme prvého jesenného Apple eventu?

Do odhalenia nového iPhonu či inteligentných hodiniek Apple Watch ostáva pár týždňov.

S blížiacim sa eventom pribúdajú prognózy ohľadom jednotlivých noviniek, no nemenej dôležitý je aj samotný dátum ich prezentácie. Tu sa ponúka hneď niekoľko možných termínov v rámci deviateho mesiaca aktuálneho roku.

Pri tipovaní sa možno odraziť od zvykov kalifornskej spoločnosti. Apple totiž takmer so železnou pravidelnosťou usporadúva event v rámci prvých dvoch či troch týždňov v mesiaci. Ďalšou indíciou je obľuba úvodu pracovného týždňa – väčšina prezentácii pripadla na pondelok či utorok. 

Najpravdepodobnejšie sa javia 12. alebo 13. september, čo sú pondelok a utorok v druhom septembrovom týždni. Apple obvykle oznamuje svoj event týždeň dopredu.

A ako vyzerali dátumy po minulé roky?

  • 2021 – 14. september
  • 2020 – 15. september
  • 2019 – 10. september
  • 2018 – 12. september
  • 2017 – 12. september
  • 2016 – 7. september
  • 2015 – 9. september

Septembrové podujatie nebude jediným eventom, ktorý Apple na jesenné obdobie chystá. Očakáva sa j októbrová prezentácia, ktorej by mal dominovať iPady – iPad Pro a nový cenovo dostupný iPad. Spoločnosť im má robiť aktualizácia Apple TV, či Mac Pro s čipom Apple Silicon.

zdroj: MacRumors

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple vydal iOS 16.0.2

Iba pár dní po vydaní veľkej aktualizácie iOS 16 prichádza prvá menšia aktualizácia, opravujúca chyby aj na najnovších zariadeniach.
pokračovanie článku

Zbohom Pro Max, vitaj iPhone 15 Ultra?

Slovník marketingového tímu Applu sa tento rok rozšíril o nové slovíčko "Ultra". Na začiatku roka spoločnosť odhalila svoj doteraz najvýkonnejší procesor M1 Ultra, a v uplynulých dňoch začala predávať robustné hodinky Apple Watch Ultra. Budúci rok sa k nim pridá zjavne ďalší produkt.