iPhone 12 teraz kúpite za akciovú cenu – v iStores

Modely iPhone 12 a iPhone 12 mini môžete získať výhodne aj na spláky.

iPhone 12 je dostupný od 739 € alebo 19 € mesačne, iPhone 12 mini od 619 € alebo 16 € mesačne. Oba modely ponúkajú 5G, čip A14 Bionic, fotoaparát s dvomi objektívmi či displej Super Retina XDR. Čip aj displej sú identické ako v prípade iPhonu 12 Pro.

iPhone 12 mini s 5,4-palcovou uhlopriečkou ponúka výdrž až 15 hodín prehrávania videa, model iPhone 12 s 6,1-palcovým displejom o dve hodiny dlhšiu.

Oba smartfóny nájdete v ponuke iStores. Najväčší Apple premium reseller u nás a v Českej republike zároveň prináša aj horúcu novinku – slúchadlá Beats Fit Pro, ktorých predaj bol spustený v piatok. Slúchadlá by mali byť dostupné v prvej polovici jari.

zdroj: iStores

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Tajomstvo úspechu slúchadiel AirPods

Keď Apple v roku 2016 predstavil prvé bezdrôtové slúchadlá AirPods, odprezentoval ich s veľkou skromnosťou a venoval im len 5 minút času na pódiu. Bolo to veľmi neobvyklé, pretože nové produkty boli zvyčajne sprevádzané veľkolepými prezentáciami a masívnou mediálnou kampaňou. Aj napriek tejto skromnosti sa malé biele slúchadlá stali fenoménom a jednými z najpredávanejších v histórii. Aké je ich tajomstvo úspechu?
pokračovanie článku

Apple po 10 rokoch zrušil vývoj vlastného auta

Písal sa rok 2014. Svetlo sveta uzreli prvé hodinky Apple Watch, svet si robil srandu z ľahko sa ohýbajúceho iPhone 6 Plus a na internete sa objavili informácie, že Apple vyvíja vlastné auto.