Ďalšia generácia iPhonu SE bude vychádzať z XR, kedy sa jej dočkáme?

Aspoň podľa názoru Jona Prossera, ktorý sa odvoláva na svoje zdroje. Kedy Apple nové SE predstaví?

SE 4 má byť podľa leakera prakticky prezlečený iPhone XR. Povedal to v podcaste Geared Up, kde sa rozprával s Andru Edwardsom.

Súčasná generácia cenovo dostupného iPhonu SE disponuje na prednej strane okrajmi nad a pod displejom, ktoré na ostatných modeloch nenájdete. Prechod na tento dizajn, ktorý na autentifikáciu využíva Face ID, by tak mohol v praxi znamenať aj koniec tlačidla Domov, v ktorom sa ukrýva Touch ID. Spomínaný iPhone XR ponúka 6,1-palcový LCD displej, čo je o niečo viac ako 4,7-palcov na súčasnom SE.

Predstavenie “ľudového” iPhonu je podľa iného zdroja – analytika Rossa Young – naplánované na budúci rok. Podľa Younga má zariadenie disponovať 5,7-palcovou uhlopriečkou. Analytik ďalej nešpecifikoval, či bude smartfón stále spoliehať na Touch ID v tlačidle v spodnom okraji displeja alebo príde so zárezom pre Face ID vpredu hore.

zdroj: Geared UP

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Tajomstvo úspechu slúchadiel AirPods

Keď Apple v roku 2016 predstavil prvé bezdrôtové slúchadlá AirPods, odprezentoval ich s veľkou skromnosťou a venoval im len 5 minút času na pódiu. Bolo to veľmi neobvyklé, pretože nové produkty boli zvyčajne sprevádzané veľkolepými prezentáciami a masívnou mediálnou kampaňou. Aj napriek tejto skromnosti sa malé biele slúchadlá stali fenoménom a jednými z najpredávanejších v histórii. Aké je ich tajomstvo úspechu?
pokračovanie článku

Apple po 10 rokoch zrušil vývoj vlastného auta

Písal sa rok 2014. Svetlo sveta uzreli prvé hodinky Apple Watch, svet si robil srandu z ľahko sa ohýbajúceho iPhone 6 Plus a na internete sa objavili informácie, že Apple vyvíja vlastné auto.