Beats Fit Pro navrhnuté s Kim Kardashian sú už vypredané!

Novinka, ktorú Apple uviedol minulý týždeň, už v jeho obchodoch v USA a Kanade dostupná nie je.

Slúchadlá boli predstavené v troch variantoch, ktoré reflektovali odtiene pokožky. Farebné alternatívy sa volali Moon, Dune a Earth. Aktuálne sú všetky tri nedostupné a nie je známy ani dátum opätovného naskladnenia. V Británii je dostupná najtmavšia verzia s názvom Earth.

Moon

Dune

Earth

Všetky farebné varianty sú v predaji napríklad v Nemecku, Francúzsku či Japonsku. Ich cena je 229 €.

Slúchadlá boli predstavené v novembri 2021 ako ideálna voľba pre športovcov vďaka ohybnému dizajnu a lepšiemu upevneniu v uchu. Bezdrôtové slúchadlá ponúkajú podobné funkcie ako AirPods Pro – potláčanie ruchov ale aj priestorový zvuk a dynamické trackovanie hlavy.

zdroj: MacRumors

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Tajomstvo úspechu slúchadiel AirPods

Keď Apple v roku 2016 predstavil prvé bezdrôtové slúchadlá AirPods, odprezentoval ich s veľkou skromnosťou a venoval im len 5 minút času na pódiu. Bolo to veľmi neobvyklé, pretože nové produkty boli zvyčajne sprevádzané veľkolepými prezentáciami a masívnou mediálnou kampaňou. Aj napriek tejto skromnosti sa malé biele slúchadlá stali fenoménom a jednými z najpredávanejších v histórii. Aké je ich tajomstvo úspechu?
pokračovanie článku

Apple po 10 rokoch zrušil vývoj vlastného auta

Písal sa rok 2014. Svetlo sveta uzreli prvé hodinky Apple Watch, svet si robil srandu z ľahko sa ohýbajúceho iPhone 6 Plus a na internete sa objavili informácie, že Apple vyvíja vlastné auto.