Apple vydá watchOS 8.4 s opravou chyby pri nabíjaní

Update má riešiť problém, ktorý spôsoboval, že sa cez niektoré nabíjačky nedarilo nabíjať smart hodinky.

Prvé správy o bugu sa objavili ešte v decembri minulého roku a týkal sa majiteľov Apple Watch Series 7. Problém sa objavil s vydaním watchOS 8.3. Po jeho vydaní nebolo možné nabíjanie pomocou nabíjačiek od iných značiek. Tie buď nenabíjali vôbec alebo prestali s dopĺňaním energie po pár minútach.

Nešlo pritom iba o cenovo dostupnejšie nabíjačky ale aj high-end produkty ak napríklad od značky Belkin a problémy sa nevyhli úplne ani nabíjacím podložkám priamo od Apple.

Verzia watchOS 8.4, ktorá podľa oficiálnych informácií má problém odstrániť, je aktuálne dostupná ako release candidate, čo predstavuje poslednú verziu pred vydaním pre verejnosť. Nový update by mal byť dostupný v priebehu týždňa.

Mali ste problém s nabíjaním Apple Watch Series 7?

zdroj: MacRumors

komentár
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Dovidenia, iPhone mini!

Už dnes večer sa dočkáme ohlásenia novej série Apple telefónov na čele s iPhone 15 Pro a iPhone 15 Pro Max. Novú fantastickú štvorku uzatvoria dva modely iPhone 15 a iPhone 15 Plus, ktorý bude už druhý rok po sebe predstavovať väčšiu verziu základného modelu.
pokračovanie článku

Sú toto wallpapery iPhone 15 Pro?

Tak sa zdá, že úniky sú čím ďalej tým detailnejšie. Na sociálnej sieti Weibo sa totiž objavili rendery iPhone 15 Pro a iPhone 15 Pro Max, ktoré so sebou prinášajú jednu špecialitu: pohľad na wallpaper nových mobilov.