Apple v novom videu prezentuje Action Mode nového iPhonu

Nový iPhone 14 Pro disponuje novým akčným režimom, ktorý prináša nové možnosti pri nakrúcaní videa.

Action Mode ponúka dodatočnú stabilizáciu počas nakrúcania v pohybe. Je teda ideálnym riešením pre dynamické zábery aj bez drahého vybavenia. Apple tento režim vyvinul, aby sa iPhone dokázal v týchto podmienkach priblížiť napríklad gimbalu, ktorý slúži práve na stabilizáciu obrazu.

Video je zložené z viacerých záberov s využitím 360-stupňovej rotácie či ďalších akčných pohybov. Nechýba ani porovnanie s aktívnym a vypnutým Action Mode, vďaka čomu vidíte rozdiel na prvý pohľad.

zdroj: Apple

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Tajomstvo úspechu slúchadiel AirPods

Keď Apple v roku 2016 predstavil prvé bezdrôtové slúchadlá AirPods, odprezentoval ich s veľkou skromnosťou a venoval im len 5 minút času na pódiu. Bolo to veľmi neobvyklé, pretože nové produkty boli zvyčajne sprevádzané veľkolepými prezentáciami a masívnou mediálnou kampaňou. Aj napriek tejto skromnosti sa malé biele slúchadlá stali fenoménom a jednými z najpredávanejších v histórii. Aké je ich tajomstvo úspechu?
pokračovanie článku

Apple po 10 rokoch zrušil vývoj vlastného auta

Písal sa rok 2014. Svetlo sveta uzreli prvé hodinky Apple Watch, svet si robil srandu z ľahko sa ohýbajúceho iPhone 6 Plus a na internete sa objavili informácie, že Apple vyvíja vlastné auto.