Apple má aktuálne 860 miliónov aktívnych predplatných

Apple TV+, Apple Music, Apple News či iCloud. Služby z ponuky kalifornskej spoločnosti narástli o 160 miliónov nových predplatných.

Apple novinky avizoval v rámci reportu k ziskom za tretí kvartál. Ako býva zvykom, Apple neuvádza podrobnosti ohľadom toho, aké sú podiely predplatiteľov pre jednotlivé služby. Luca Maestri, ktorí v Apple šéfuje finančnému oddeleniu však uviedol, že k hlavným hráčom patrili Apple Arcade a Apple TV+.

Pokiaľ ide o objem používateľov, 860 miliónov predplatných nemusí znamenať rovnaký počet používateľov, keďže jeden používateľ môže mať viacero predplatných.

zdroj: Apple

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Tajomstvo úspechu slúchadiel AirPods

Keď Apple v roku 2016 predstavil prvé bezdrôtové slúchadlá AirPods, odprezentoval ich s veľkou skromnosťou a venoval im len 5 minút času na pódiu. Bolo to veľmi neobvyklé, pretože nové produkty boli zvyčajne sprevádzané veľkolepými prezentáciami a masívnou mediálnou kampaňou. Aj napriek tejto skromnosti sa malé biele slúchadlá stali fenoménom a jednými z najpredávanejších v histórii. Aké je ich tajomstvo úspechu?
pokračovanie článku

Apple po 10 rokoch zrušil vývoj vlastného auta

Písal sa rok 2014. Svetlo sveta uzreli prvé hodinky Apple Watch, svet si robil srandu z ľahko sa ohýbajúceho iPhone 6 Plus a na internete sa objavili informácie, že Apple vyvíja vlastné auto.