Apple chystá najpestrejšiu porciu hardvérových noviniek na túto jeseň

V novom reporte o tom informoval Mark Gurman z Bloombergu.

Jeseň bude tento rok pestrá nielen, čo sa týka farieb, ale aj nových produktov s logom kalifornského jablka. Podľa Gurmana nás čaká štvorica nových iPhonov 14, nový základný MacBook Pro, iMac, Mac Pro, nový MacBook Air, druhá generácia AirPods Pro, tri nové modely Apple Watch, základný iPad a nové iPady Pro. Väčšina noviniek bude predstavená počas jesenných mesiacov, je však aj šanca, že napríklad iMac dorazí o čosi skôr.

Apple už o dva až tri mesiace chystá prvý z tohtoročných eventov, na ktorom by sme sa mali dočkať uvedenia iPhonu SE s 5G, aktualizovaného iPadu Air s čipom A15 a možno aj nového Macu, napr. s čipom M1 Pro. Môže ísť o vyššiu modelovú radu iMacu či Mac mini.

V tomto roku sa podľa niektorých zdrojov očakávalo aj predstavenie headsetu pre zmiešanú realitu, nové prognózy však hovoria skôr o roku 2023. Dôvodom sú technické problémy, ktoré je potrebné vyriešiť, kým bude zariadenie predstavené.

Na ktorú z vyššie spomenutých noviniek sa tešíte?

zdroj: Bloomberg

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Dovidenia, iPhone mini!

Už dnes večer sa dočkáme ohlásenia novej série Apple telefónov na čele s iPhone 15 Pro a iPhone 15 Pro Max. Novú fantastickú štvorku uzatvoria dva modely iPhone 15 a iPhone 15 Plus, ktorý bude už druhý rok po sebe predstavovať väčšiu verziu základného modelu.
pokračovanie článku

Sú toto wallpapery iPhone 15 Pro?

Tak sa zdá, že úniky sú čím ďalej tým detailnejšie. Na sociálnej sieti Weibo sa totiž objavili rendery iPhone 15 Pro a iPhone 15 Pro Max, ktoré so sebou prinášajú jednu špecialitu: pohľad na wallpaper nových mobilov.