Adobe ponúka zľavu až do 71% v rámci Black Friday

Zľava platí na všetky aplikácie v rámci balíka Creative Cloud.

Ponuka je dostupná výhradne na oficiálnom webe Adobe a je zameraná na nových zákazníkov, ktorý si predplatné aktivujú prvýkrát.

Pri príležitosti Black Friday sú aktuálne k dispozícii celkovo tri ponuky. Prvá je zameraná na jednotlivcov, druhá na učiteľov a študentov a posledná na firmy.

Jednotlivci môžu získať balík CC za 35,99€/mesačne, firmy za 49,99€/mesačne a študenti alebo učitelia za 15,60€/mesačne. Zľava je aktívna iba prvý rok predplatného. Po tomto období sa suma vráti na bežnú výšku, ak predplatné nezrušíte.

zdroj: Adobe

komentáre
 1. Po prihlaseni sa do svojho uctu na strankach Adobe mi Adobe ponuklo tuto istu zlavu. stacilo mi ukoncit aktivny plan (ktory mi mal skoncit o cca 5 dni) + vratili mi 3 eura za nevyuzite dni stareho predplatneho) a hned mi naskocil novy plan za cenu tych 35 €. ako platca DPH to mam za nejakych 29 € mesacne na dalsi rok.

  takze nie len novym zakaznikom..

  0
  0
 2. Kupil som Photoshop CS5 v roku 2011 za 449,- EUR, v roku 2012 som kupil upgrade na CS6 za 119,- EUR. Bez problemov ho pouzivam doteraz (macOS High Sierra). To je prepocitane doteraz 4,30 EUR mesacne. Terajsie predplatne je vypalne.

  2
  0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
pokračovanie článku

Telekom varuje pred podvodnou komunikaciou

Slovak Telekom počas uplynulého víkendu zaregistroval zvýšenú aktivitu nevyžiadaných e-mailov a SMS správ, ktoré vystupujú v jej mene a zneužívajú dôveru zákazníkov. Hlavným cieľom je od zákazníkov vylákať osobné údaje či ich donútiť k potvrdeniu objednávky, ktorá v skutočnosti neexistuje.