Zlacnené aplikácie pre iPhone/iPad a Mac #43 týždeň

The House of Da Vinci – 2,99€ (pôvodná cena 4,99€)

The House of Da Vinci je hra z dielne slvenského štúdia Blue Brain Games, ktorá vás zavedie do Florencie v roku 1506. V úlohe študenta sa pozriete do domu majstra Da Vinciho a zistíte, že záhadne zmizol. Pokazil sa niektorý z jeho úžasných vynálezov? Našiel ho zabijak vyslaný cirkvou? To sú otázky, ktoré si budete klásť pri postupnom odhaľovaní záhad vo svete, ktorý je inšpirovaný renesanciou a skutočnými vynálezmi a návrhmi majstra Leonarda.

Hra je dostupná v slovenskom a českom jazyku.

The House of Da Vinci 600x152 - Zlacnené aplikácie pre iPhone/iPad a Mac #21 týždeň

Daily Workouts – 16,99€ (pôvodná cena 24,99€)

Daily Workouts je váš osobný tréner, nech ste kdekoľvek. Aplikácia ponúka viac ako 390 cvikov a 39 rôznych tréningov pre mužov a ženy.

Aplikácia je dostupná aj pre Apple TV a počítače Mac.

Animus: Revenant – 6,99€ (pôvodná cena 12,99€)

Animus: Revenant je akčná fantasy RPG hra v ktorej v ktorej si pôjdete vybrať krvavý dlh a bude tým, kto zachráni ľudstvo pred zúfalstvom. Hra ponúka viac ako 48 hodín príbehu, možnosť zlepšovať si postavu, brnenie, zbrane…

Hra je kompatibilná aj s počítačmi Mac s čipom M1.

FTL- Faster Than Light – 2,99€ (pôvodná cena 9,99€)

V hre FTL budete ovládať vesmírnu loď s cieľom zachrániť galaxiu, udeľovať príkazy posádke, určovať rozloženie energie a vyberať ciele v prípade boja. Loď sa dá vylepšovať alebo kúpiť nová a asistuje pri tom šesť rás.

Traffix: City Rus‪h – 0,99€ (pôvodná cena 1,99€)

Začnite bojovať proti chaosu na diaľnici, železnici alebo na letiskách po celom svete. V hre Traffix: City Rus‪h budete ovládať semafory vo veľkých mestách ako Paríž, Tokio, Istanbul alebo Las Vegas a vaším cieľom bude zabrániť dopravným nehodám.

Ordesa – 0,99€ (pôvodná cena 2,99€)

Dva roky po odchode sa Lise vrátila do rodinného domu. Jej stretnutie s otcom však čoskoro preruší strašidelné zjavenie … Ordesa je unikátna hra, respektíve interaktívny film, v ktorom odhalíte desivé tajomstvá minulosti.

Hra je dostupná aj pre Apple TV.

Rebel Cops – 3,99€ (pôodná cena 6,99€)

Rebel Cops je taktická stratégia, ktorá vyšla aj vo verzii pre herné konzoly PS4, Xbox One a Nintendo Switch. V hre velíte skupine bývalých policajtov, ktorá chce zvrhnúť nového kriminálnika v meste. Bojovať budete proti mafii, konkrétne proti hlave gangu, Viktora Zuev, ktorý nelegálne ovládol mestečko Ripton a podplatil aj miestnu políciu. Vy ste ale nadovšetko morálny, takže je čas zahodiť policajný odznak a ísť si to s Viktorom vybaviť ako občan proti občanovi. Je však na vás, či pritom budete pomáhať svojim susedom, alebo ich v mene spravodlivosti občas trochu hodíte pod vlak. Účel svätí prostriedky! Prostredníctvom taktických ťahových misií budete postupne podkopávať spojencov kriminálnika a s každým úspechom budete ľuďom vracať nádej a silu.

Hra je dostupná aj pre Mac s čipoom M1.

Railways! – 0,99€ (pôvodná cena 1,99€)

Railways! je strategická hra, v ktorej bude vašim cieľom je premiestňovať vlaky medzi traťami, vyzdvihovať cestujúcich a predchádzať nehodám. Vaša misia je úplná, zhromaždiť všetkých cestujúcich.

Hra je kompatibilná s počítačmi Mac s čipom M1.

Package Inc. – 1,99€ (pôvodná cena 3,99€)

Package Inc. je strategická hra, v ktorej je vaším cieľom navrhnúť doručovací systému pre rastúce mesto. Vytvorte spojenie medzi rôznymi uzlami a napojte stále viac cieľov, ako sú továrne, policajné stanice, kaviarne, knižnice, butiky, salóny, hotely, pizzerie, obchody s domácimi zvieratami alebo školy.

Hra je kompatibilná s počítačmi Mac s čipom M1.

To the Moon – 1,299€ (pôvodná cena 4,99€)

To The Moon je príbehová RPG hra s pixelovou grafikou, ktorá bola pôvodne vyvinutá pre počítače. Hra rozpráva príbeh jedného pacienta – Johnyho, ktorého tajným snom je výlet na Mesiac.

Hra je dostupná aj pre Apple TV.

To the Moon 600x150 - Zlacnené aplikácie pre iPhone/iPad a Mac #51 týždeň

Mirror – zadarmo (pôvodná cena 0,99€)

Ak chcete vylepšiť svoje fotografie na sociálnych sieťach, nechajte aplikáciu Mirror urobiť ťažkú prácu za vás. Mirror je fotografický editor, ktorého hlavnou úlohou je zrkadlovo otáčať fotografie.

Guitar 3D PRO – 9,99€ (pôvodná cena 29,99€)

Guitar 3D Pro je aplikácia na výučbu hry na gitare.

“Guitar 3D Pro je pravdepodobne najlepšia aplikácia na výučbu hry na gitare, s akou som sa kedy stretol v App Store.” – appPicker
“… Guitar 3D Pro má úplne iný prístup, používa 3D animovanú postavu na demonštráciu pohybov paží, rúk a prstov tak, ako keď pred vami hrá skutočný gitarista.” – AppAdvice

Aplikácia je kompatibilná s počítačmi Mac s čipom M1.

Super ToDo’s – zadarmo (pôvodná cena 4,99€)

Aplikácia Supertodos vám poskytne účinný spôsob, ako organizovať všetky úlohy vo vašom živote. Ponúka spoľahlivú synchronizáciu s iCloud a funguje na všetkých vašich zariadeniach: iPhone, iPad, Mac a dokonca aj Apple Watch.

IP4K – 1,99€ (pôvodná cena 2,99€)

Aplikácia IP4K premení vaše iOS zariadenie na iP kameru.

Contacts Backup + iCloud – zadarmo (pôvodná cena 0,99€)

Ako už názov aplikácie prezrádza, Contacts Backup + iCloud zálohuje vaše kontatky a uloží ich na iCloud, prípadne ich viete poslať emailom, zdielať cez sociálne siete…

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
pokračovanie článku

Telekom varuje pred podvodnou komunikaciou

Slovak Telekom počas uplynulého víkendu zaregistroval zvýšenú aktivitu nevyžiadaných e-mailov a SMS správ, ktoré vystupujú v jej mene a zneužívajú dôveru zákazníkov. Hlavným cieľom je od zákazníkov vylákať osobné údaje či ich donútiť k potvrdeniu objednávky, ktorá v skutočnosti neexistuje.
pokračovanie článku

Nepremeškajte advent plný knižných darčekov

Vianoce bez knihy pod stromčekom akoby ani neboli Vianocami. Pokiaľ stále rozmýšľate nad vhodnou voľbou pre vašu ratolesť, máme pre vás praktický tip. Vďaka slovenskej aplikácii KUBO – detské knihy nemusíte vyberať len jednu konkrétnu knižku. KUBO obsahuje už viac ako 1 500 kníh a každý deň pribúdajú ďalšie. Vaše dieťa bude môcť kedykoľvek čítať presne to, čo ho zaujíma najviac.