Zlacnené aplikácie pre iPhone/iPad a Mac #07 týždeň

Prinášame vám náš pravidelný výber dočasne zlacnených aplikácii pre iOS zariadenia a počítače Mac. Tento víkend je v ponuke aj niekoľko zaujímavých aplikácii aj pre Apple TV.

iOS/iPadOS/tvOS

Moonlighter – 9,99€ (pôvodná cena 14,99€)

Počas archeologického výkopu bol odhalený rad brán. Ľudia si rýchlo uvedomili, že tieto starodávne cesty vedú do rôznych svetov a dimenzií. Rynoka, malá komerčná dedinka bola odhalená blízko miesta výkopu a ponúka statočným a bezhlavým dobrodruhom nepredstaviteľné poklady.

Hra Moonlighter predstaví nového hrdinu Willa, ktorý je počas dňa predavačom túžiacim po dobrodružstve a hrdinných činoch.

V dedinke Rynoka môžete predávať objavené poklady, nastavovať ceny, starať sa o zásoby zlata, najímať pomocníkov a vylepšovať obchod.
Spoznajte obyvateľov a zistite o aké predmety majú záujem. Môžu vám za ne ponúknuť obrovské odmeny.
Vylepšujte si výbavu za pomoci obyvateľov dedinky.
Pri návšteve nových svetov získavajte zlato, poklady, novú výbavu a podivuhodné artefakty.
Pri súbojoch objavujte akcie s rôznymi zbraňami, schopnosťami a pridanými efektmi.
Každý svet je unikátny, nikdy neviete čo vás na druhej strane brány čaká.

Hra vyšla aj pre herné konzoly xBox One, PS4 a Nintendo Switch.

Paintiles – zadarmo (pôvodná cena 1,09€)

Paintiles je logická hra s farbami.

Paintiles 600x303 - Zlacnené aplikácie pre iPhone/iPad a Mac #07 týždeň

Sketch Tree Pro – zadarmo (pôvodná cena 12,99€)

Aplikácia Sketch Tree je vytvorená špeciálne pre kreatívnych ľudí, ktorí radi kreslia. Jej maliarske a kresliace funkcie sú veľmi prevratné, ponúka až 80 rôznych štetcov, plátno môže byť zväčšené 64 krát, nástroje na rozmazávanie, pravítko, systém pokročilých vrstiev, ktoré môžu importovať obrázky na pozadí, skicovanie, čierny atrament…

Sketch Tree Pro 600x143 600x143 - Zlacnené aplikácie pre iPhone/iPad a Mac #12 týždeň

Bridge Constructor

Vitaj v hre, kde je o skúsených a nadaných konštruktérov mostov, ako si práve ty, veľká núdza. Dávaj ale pozor. Každý most, ktorý postavíš, musí byť ešte pred uvedením do prevádzky dôkladne otestovaný dostatočnou záťažou, ktorá preverí, či je je most bezpečný.

Bridge Constructor: TW‪D – 2,29€ (pôvodná cena 3,49€)

Bridge Constructor – 1,09€ (pôvodná cena 2,29€)

Bridge Constructor Portal – 3,49€ (pôvodná cena 5,49€)

Truberbrook – 3,49€ (pôvodná cena 5,49€)

Hra Trüberbrook je vzrušujúca mysteriózna adventúra, ktorá sa odohráva na nemeckom vidieku 60. rokov minulého storočia. Ocitnete sa v koži mladého amerického lekára, Tannhausera, ktorý sa ocitá v spomínanej dedinke Trüberbrook, dedinka je starnúcim ale krásnym rezortom nachádzajúcim sa niekde v nahusto zalesnenom vidieku na západe Nemecka. Tennhauser pracuje na svojej doktorskej téze a do Trüberbrooku prichádza aby sa zbavil otravného mentálneho bloku. Ale niečo v tejto dedinke nie je v poriadku, hra sa postupne vyvýja na zamotanú sci-fi adventúru. Celé prostredie hry je vyrobené v unikátnom vizuálnom štýle. Trüberbrook je point-and-click adventúra, inšpirovaná TV seriálmi ako Twin Peaks, Fakty X a Stranger Things.

Hra vyšla aj vo verziach pre herné konzoly Nintendo Switch, Playstation 4 a Xbox One a na iOS zariadenia je k dispozícii aj s českými titulkami.

Nightcam: Night Mode Camera – zadarmo (pôvodná cena 5,59€)

Podľa vývojárov je Nightcam perfektná aplikácia na úpravu a vylepšenie fotografií zhotovených noci. Používa alogoritmy založené na AI (umelej inteligencii) pre vylepšenie fotografií pri slabom osvetlení.

Ordesa – 2,29€ (pôvodná cena 3,49€)

Dva roky po odchode sa Lise vrátila do rodinného domu. Jej stretnutie s otcom však čoskoro preruší strašidelné zjavenie … Ordesa je unikátna hra, respektíve interaktívny film, v ktorom odhalíte desivé tajomstvá minulosti.

Hra je dostupná aj pre Apple TV.

Bloons TD 6 – 1,09€ (pôvodná cena 5,49€)

Bloons TD 6 je zábavná hra typu “tower defense”, navrhnutá tak, aby vám poskytla hodiny zábavy.

Machinarium – 4,49€ (pôvodná cena 16,99€)

V hre Machinarium sledujete osudy malého robota, ktorý bol vyhodený na smetisko. Nasleduje tŕnistá cesta späť, kde sa musíte stretnúť s nebezpečným bratstvom Black Cap. Väzní totiž vašej priateľku, a to nemožno nechať bez odozvy. Roztomilá grafika je kompletne ručné práce a nechýba ani originálne soundtrack. Na vyriešenie množstvo hádaniek, úloh, hlavolamov aj minihier napomôže komunikácie pomocou komiksových bublín..

Machinarium je dostupná aj pre Apple TV.

Machinarium 600x132 - Zlacnené aplikácie pre iPhone/iPad a Mac #52 týždeň

To the Moon – 2,29€ (pôvodná cena 5,49€)

To The Moon je príbehová RPG hra s pixelovou grafikou, ktorá bola pôvodne vyvinutá pre počítače. Hra rozpráva príbeh jedného pacienta – Johnyho, ktorého tajným snom je výlet na Mesiac.

Hra je dostupná aj pre Apple TV.

To the Moon 600x150 - Zlacnené aplikácie pre iPhone/iPad a Mac #51 týždeň

Stardew Valley – 4,49€ (pôvodná cena 9,99€)

Po starom otcovi ste zdedili starú farmu v oblasti Stardew Valley a vašou úlohou bude sa o ňu starať a zvelebovať. Na začiatku budete mať len pár dolárov a takmer žiadne nástroje a skúsenosti. Farmu si postupne zrekonštruujete a zariadite pre váš pohodlný život. Postupne sa naučíte pestovať najrôznejšie plodiny, pretože v každom ročnom období rastú rôzne a majú najrôznejšie požiadavky. Ako sa bude farma rozvíjať, môžete si kúpiť aj najrôznejšie domáce a chovné zvieratá a vašej farmu postupne velebiť a rozširovať. Do získavanie nových predmetov a zručností sa môžete pustiť aj inak. Prieskumom sveta Stardew Valley a jeho obyvateľov. Kam a ako vaša cesta povedie je len na vás. Nádherná pixelartová grafika, skvele ladená hudba a hlavne tony herné náplne a možností, ktorá vás u hry bude držať veľmi dlhú dobu.

Stardew Valley 600x146 - Zlacnené aplikácie pre iPhone/iPad a Mac #07 týždeň

NBA 2K20 – 2,29€ (pôvodná cena 7,99€)

NBA 2K20 pokračuje v tradícii prekračovať hranice a je to “zlatý štandard basketbalovej simulácie” s bezkonkurenčným realistickým hraním. Hra prináša  5 nových príbehov NBA, nový príbeh MyCAREER a úplne nový režim Run The Streets.

NBA 2K20 600x147 - Zlacnené aplikácie pre iPhone/iPad a Mac #48 týždeň

Severed – 2,29€ (pôvodná cena 7,99€)

V hre sa prevtelíte do jednorukého bojovníka, ktorý sa vydá hľadať svoju rodinu. Severed bola ocenená titulom najlepšia hra roku 2016 pre iPad.

View Source Premie‪r – 3,49€ (pôvodná cena 8,99€)

Aplikácia View Source Premie‪r je nástroj na analýzu a prezeranie: HTML, XML, JavaScript, CSS, JSON, RSS a ATOM.

Sokodic‪e‬ – 1,09€ (pôvodná cena 3,49€)

Sokodice je logická hra s hracími kockami, ktorá ponúka viac ako 100 úrovní.

Football Manager 2021 Mobil‪e – 6,99€ (pôvodná cena 9,99€)

Priali ste si zažiť, aké je to mať pod palcom celý slávny futbalový tím? Hra Football Manager 2021 Mobile premení vaše sny takmer do reality. Tento futbalový manažér ponúka nespočetné množstvo rôznych možností pri riadení tímu. Vyberte si svoj obľúbený klub z viac ako 60 líg z 24 najlepších futbalových krajín.

Summer Catcher‪s – 2,29€ (pôvodná cena 4,49€)

V Summer Catcher‪s hre sa posadíte do dreveného vozidla a vidáte sa na cestu do vzdialených krajín plných tajomstiev, podivných tvorov a vzrušujúcich rás, aby ste konečne zažili leto. Cesta to však nebude ľahká. Pri jazde v tienistých lesoch, temných močiaroch, rozľahlých údoliach a podzemných mestách narazíte na prekážky…

Hra Summer Catcher‪s je dostupná aj pre Apple TV a vyšla aj vo verzii pre Nintendo Switch a PC.

macOS

Shadow Tactics – 6,99€ (pôvodná cena 42,99€)

V hre Shadow Tactics bude tvojou úlohou prevziať kontrolu na niekoľkými samurajmi a pokúsiť sa prekĺznuť medzi nepriateľmi. Vyber si svoj prístup pre infiltráciu veľkolepých hradov, kláštorov v zasnežených horách alebo táborov ukrytých v lesoch. Nastraž pasce, otráv svojich nepriateľov alebo sa kontaktu s nepriateľom celkom vyhni.

Disk Analyzer Pro – 2,29€ (pôvodná cena 12,99€)

Disk Analyzer Pro je nástroj, ktorý poskytne podrobnú analýzu súborov disku. Pomôže identifikovať najväčšie, najstaršie alebo duplicitné súbory.

JotNow – 2,29€ (pôvodná cena 3,49€)

Aplikácia JotNow umožní pridať, alebo nalepiť poznámky na pracovnú plochu. Poznámky môžete umiestniť do poznámkových blokov a ďalej ich usporiadať do kategórií, zmeniť ukotvenie, veľkosť, farbu…

komentár
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť