Vyšli updaty pre viacero OS, obsahujú bezpečnostné aktualizácie

Apple vydal updaty pre iOS, iPadOS, watchOS a macOS.

Ide o verzie iOS a iPadOS 14.8, watchOS 7.6.2 či macOS Big Sur 11.6. Aktualizácie podľa oficiálnych informácií rieši bezpečnosť a odporúča sa pre všetkých používateľov. V prípade macOS vyšiel podobný bezpečnostný update aj pre macOS Catalina.

Už dnes večer očakávame nádielku noviniek Apple – najmä nový iPhone 13 či Apple Watch. V priebehu nasledujúcich týždňov by malo nasledovať aj vydanie nových OS, takže aktuálne verzie budú pravdepodobne jednými z posledných veľkých aktualizácií pre súčasné systémy.

Event, ktorý začína o 19:00, budeme sledovať aj na MacBlogu, kedy vám formou liveblogu prinesieme informácie o všetkých novinkách počas večera.

zdroj: Apple

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
pokračovanie článku

Telekom varuje pred podvodnou komunikaciou

Slovak Telekom počas uplynulého víkendu zaregistroval zvýšenú aktivitu nevyžiadaných e-mailov a SMS správ, ktoré vystupujú v jej mene a zneužívajú dôveru zákazníkov. Hlavným cieľom je od zákazníkov vylákať osobné údaje či ich donútiť k potvrdeniu objednávky, ktorá v skutočnosti neexistuje.
pokračovanie článku

Nepremeškajte advent plný knižných darčekov

Vianoce bez knihy pod stromčekom akoby ani neboli Vianocami. Pokiaľ stále rozmýšľate nad vhodnou voľbou pre vašu ratolesť, máme pre vás praktický tip. Vďaka slovenskej aplikácii KUBO – detské knihy nemusíte vyberať len jednu konkrétnu knižku. KUBO obsahuje už viac ako 1 500 kníh a každý deň pribúdajú ďalšie. Vaše dieťa bude môcť kedykoľvek čítať presne to, čo ho zaujíma najviac.