Vyšiel tvOS 14.7

Update je určený pre Apple TV HD a Apple TV 4K.

Aktualizácia systému, ktorý Apple vydal minulý rok v septembri je v poradí siedmou. Vychádza dva mesiace po vydaní tvOS 14.6. Bezplatný update je dostupný na stiahnutie v Settings na vašej Apple TV v sekcii System / Software Update. Ak máte nastavené automatické aktualizácie, update prebehne automaticky.

Aktualizácie pre tvOS sú tradične menšie pokiaľ ide o novinky a funkcie, skôr sa zameriavajú na opravu známych chýb a malé úpravy. Podobne je to aj v prípade tvOS 14.7.

Apple zároveň vydal aj updaty pre ďalšie platformy ako iOS 14.7 či watch0S 7.6. Aktualizácie sú pravdepodobne jedny z posledných pred jesenným vydaním celkom nových verzií iOS 15, tvOS 15 a watchOS 8.

zdroj: Apple

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vyšiel update iOS 14.7

Apple vydal aktualizáciu systému pre svoje mobilné zariadenia. Ide o v poradí siedmy väčší update súčasného iOS 14, ktorý značka uviedla v septembri minulého roku.
pokračovanie článku

Apple učí, ako fotiť lepšie fotografie s nočným režimom

Fotoaparát v iPhonoch 12 a 12 je skutočne výnimočný a pokiaľ sa niekto chce naučiť, ako využiť jeho plný potenciál, Apple mu s radosťou pomôže a ukáže aj nejaké tie triky. Vďaka nočnému režimu a možnostiam úprav, dokáže užívateľ vytvoriť dych berúce zábery, na nerozoznanie od profesionálneho vybavenia.