Takto by mohla vyzerať apka pre slúchadlá AirPods

Koncept pracuje s myšlienkou dať bezdrôtovým slúchadlám od Apple samostatnú aplikáciu.

Nenápadné slúchadlá, predstavené pred vyše piatimi rokmi, dnes ponúkajú viac možností ako “len” počúvanie hudby či komunikáciu so Siri.

Bohatšia funkcionalita by si podľa autora nasledovného konceptu, Parkera Ortolaniho, zaslúžila vlastnú apku. Tá by mohla byť inšpirovaná podobou aplikácie pre Apple Watch.

V centre pozornosti by sa nachádzala hlavná karta s ponukou všetkých nastavení, ku ktorým by ste chceli mať rýchly prístup. Ako prvú položku by ste videli AirPods, ktoré aktuálne používate a pod nimi by sa nachádzali jednotlivé možnosti a funkcie spojené so slúchadlami.

V prvej skupine nastavení by boli hardvérovo orientované možnosti, v ďalšej tie softvérové. Práve aktualizácie systému sú v prípade AirPods vecou náhody a dejú sa bez možnosti aktívne ich ovplyvniť.

Na ďalšej karte by sa podľa Parkera mohli nachádzať návrhy aplikácií zameraných na hudbu, podcasty či zvuk a video. Posledný z trojice tabov by obsahoval prístup k tipom a trikom týkajúcich sa AirPods.

Ako sa vám pozdáva myšlienka samostatnej aplikácie pre AirPods?

zdroj: 9to5Mac

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Takto budú vyzerať novinky v iOS 17

Apple už o pár týždňov predstaví operačný systém iOS 17 pre iPhone a preto niet divu, že v poslednej dobe čítame veľa o tom, aké zmeny by mala táto verzia OS priniesť.