Space Gray príslušenstvo končí

Po iMacu Pro Apple vyradí z ponuky aj k nemu zladené myši, klávesnice a trackpady.

Model desktopu, ktorý značka predstavila pred štyrmi rokmi, bol jediným z modelov iMac v spomínanej vesmírnej šedej. K nemu zladené príslušenstvoMagic Mouse 2, Magic KeyboardMagic Trackpad 2 teraz pomaly Apple dopredáva.

Naznačuje to popis v jeho oficiálnom eshope, kde značka pri Space Gray verziách Magic Mouse 2 a ďalších doplnkov uvádza informáciu o dostupnosti limitovaných zásob. Po ich vypredaní tak už doplnky v tejto farbe nebudú cez oficiálny web v ponuke.

Ako bolo spomenuté v úvode, príslušenstvo Space Gray sa objavilo s uvedením iMacu Pro. Po tom, čo tento model vypadol z ponuky, sa Apple evidentne rozhodol vyradiť teraz aj doplnky určené k tomuto zariadeniu.

Pokiaľ ide o farebné varianty Magic príslušenstva, tie sa nedávno celkom slušne rozrástli. Spolu so sedmičkou nových farieb pre iMac M1 Apple predstavil aj rovnako ladené klávesnice, myši a trackpady. V súčasnosti sú však dostupné iba pre budúcich majiteľov nových iMacov a nie je jasné, či ich Apple neskôr uvoľní aj na samostatný predaj.

Odpoveď môže naznačiť minulosť, kedy značka pri iMacu Pro sprístupnila doplnky vo vesmírnej šedej samostatne až po niekoľkých mesiacoch.

zdroj: Apple

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vyšiel update iOS 14.7

Apple vydal aktualizáciu systému pre svoje mobilné zariadenia. Ide o v poradí siedmy väčší update súčasného iOS 14, ktorý značka uviedla v septembri minulého roku.
pokračovanie článku

Apple učí, ako fotiť lepšie fotografie s nočným režimom

Fotoaparát v iPhonoch 12 a 12 je skutočne výnimočný a pokiaľ sa niekto chce naučiť, ako využiť jeho plný potenciál, Apple mu s radosťou pomôže a ukáže aj nejaké tie triky. Vďaka nočnému režimu a možnostiam úprav, dokáže užívateľ vytvoriť dych berúce zábery, na nerozoznanie od profesionálneho vybavenia.