Predplatitelia Fitness+ majú v súčasnosti k dispozícií takmer 300 cvičení

Apple v pondelok pridal takmer dve desiatky nových cvičebných videí do služby Fitness+ čím pokračuje vo svojom trende budovania katalógu pre svojich predplatiteľov v týždennom intervale.

Fitness+ bol spustený 14. decembra 2020 a je navrhnutý, aby pomáhal užívateľom Apple Watch byť fit pomocou série komentovaných tréningov, ktoré sú rozdelené do špecifických kategórií. Spolu s tréningom Fitness+ budú Apple Watch sledovať tréning svojho užívateľa teda pohyb, dĺžku cvičenia, spálené kalórie, tep a ďalšie, tak ako pri ostatných cvičeniach.

“Vo Fitness + sa práve pribudli viac ako dve desiatky tréningov, ako napríklad 30-minútový bežecký pás, ktorý testuje vašu vytrvalosť, či už chodíte alebo beháte. Na tréning, ktorý nepotrebuje žiadne vybavenie, používam 10-minútový cvik s celkovým využitím štyroch celkových pohybov tela. Každý pohyb je inšpirovaný rôznymi športmi, ako je basketbal a futbal a ktoré dokonale ladia s piesňou „No Hands“ od Waka Flocka Flame. To je novinka vo Fitness +, ktorá vám pomôže uzavrieť tréningové kruhy.”

Apple celkovo pridal 26 nových tréningov Fitness + zahŕňajúcich všetky kategórie videí, ktoré obsahujú cyklistiku, silový tréning, jógu, HIIT, core, tanec, bežecký pás, vedomý cooldown a veslovanie. To znamená, že celkový počet tréningov v katalógu Fitness + je teraz 293.

Fitness + stojí 9,99 $ mesačne, prípadne 79,99 $ ročne. Keď prepočítame ročné predplatné na mesiace, vychádza to na 6,67 $. Za túto cenu môže službu Fitness + využívať až šesť členov domácnosti. Fitness + je tiež súčasťou balíka Apple One Premier, ktorého cena je 29,99 dolárov mesačne a ponúka tiež Apple Music‌‌, Apple TV +, Apple Arcade, Apple News + a 2TB iCloud úložisko.

zdroj: MacRumors

komentár
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Gmail, Netflix, LinkedIn: Unikli 3 miliardy užívateľských údajov

Gmail, Netflix či LinkedIn. Jeden z najväčších kyberútokov súčasnosti si so sebou odniesol citlivé údaje takmer 3 miliárd prihlasovacích emailov a hesiel. Užívateľom sa odporúča okamžitá zmena hesla, prípadne zapnutie ďalších bezpečnostných prvkov, ako je napríklad dvojzložkové overenie (2FA).
pokračovanie článku

Koniec iPhone 12 mini na dohľad?

Nová analýza od J. P. Morgan očakáva, že Apple môže čoskoro zastaviť výrobu najmenšieho modelu z poslednej generácie svojho smartfónu. Dôvod príliš neprekvapí.