Predplatitelia Fitness+ majú v súčasnosti k dispozícií takmer 300 cvičení

Apple v pondelok pridal takmer dve desiatky nových cvičebných videí do služby Fitness+ čím pokračuje vo svojom trende budovania katalógu pre svojich predplatiteľov v týždennom intervale.

Fitness+ bol spustený 14. decembra 2020 a je navrhnutý, aby pomáhal užívateľom Apple Watch byť fit pomocou série komentovaných tréningov, ktoré sú rozdelené do špecifických kategórií. Spolu s tréningom Fitness+ budú Apple Watch sledovať tréning svojho užívateľa teda pohyb, dĺžku cvičenia, spálené kalórie, tep a ďalšie, tak ako pri ostatných cvičeniach.

“Vo Fitness + sa práve pribudli viac ako dve desiatky tréningov, ako napríklad 30-minútový bežecký pás, ktorý testuje vašu vytrvalosť, či už chodíte alebo beháte. Na tréning, ktorý nepotrebuje žiadne vybavenie, používam 10-minútový cvik s celkovým využitím štyroch celkových pohybov tela. Každý pohyb je inšpirovaný rôznymi športmi, ako je basketbal a futbal a ktoré dokonale ladia s piesňou „No Hands“ od Waka Flocka Flame. To je novinka vo Fitness +, ktorá vám pomôže uzavrieť tréningové kruhy.”

Apple celkovo pridal 26 nových tréningov Fitness + zahŕňajúcich všetky kategórie videí, ktoré obsahujú cyklistiku, silový tréning, jógu, HIIT, core, tanec, bežecký pás, vedomý cooldown a veslovanie. To znamená, že celkový počet tréningov v katalógu Fitness + je teraz 293.

Fitness + stojí 9,99 $ mesačne, prípadne 79,99 $ ročne. Keď prepočítame ročné predplatné na mesiace, vychádza to na 6,67 $. Za túto cenu môže službu Fitness + využívať až šesť členov domácnosti. Fitness + je tiež súčasťou balíka Apple One Premier, ktorého cena je 29,99 dolárov mesačne a ponúka tiež Apple Music‌‌, Apple TV +, Apple Arcade, Apple News + a 2TB iCloud úložisko.

zdroj: MacRumors

komentár
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť