Nový Apple event v polovici marca asi nebude

Apple má síce rozbehnutú produkciu niekoľkých horúcich noviniek, no v najbližších dvoch týždňoch ch ešte neuvidíme.

Minulý týždeň prišiel taiwanský portál Economic Daily News s informáciou o potenciálnom dátume pre najbližšiu prezentáciu noviniek Apple. Mal ním byť 16. marec. Tento tip sa stihol rozšíriť po viacerých ďalších weboch a médiách. Zdrojom však boli dva Twitter účty LeaksAppleProFrontTron, ktoré nemajú práve najspoľahlivejšiu históriu predchádzajúcich úspešných tipov k plánom Apple.

K hypotéze sa najnovšie vyjadril aj Mark Gurman za Bloomberg, ktorý sa kalifornskému jablku dlohodobo venuje. Gurman uviedol veci na pravú mieru, keď potvrdil, že marcový dátum, ktorý rozvíril internety, nie je správny. Pokiaľ však ide o tretí mesiac roku ako celok, tam ostáva ešte všetko otvorené. Redaktor Bloombergu totiž v ďalšom tweete napísal, že event nebude 16. 3., čo znamená, že v hre môže byť iný marcový dátum.

Apple aktuálne pracuje na nových modeloch iPad ProiPad mini, aktualizácii iMacu, cenovo dostupnejších AirPods ale aj novej podobe AirPods Pro a nasledujúcej generácii AirPods s číslom 3. A netreba zabúdať ani na trackovacie AirTags.

Obvyklý jarný event bol po väčšinu rokov práve v marci, no nie je to pravidlom. Takto to vyzeralo v minulosti:

  • 2015 – 9. marec
  • 2016 – 21. marec
  • 2016 – 27. marec
  • 2019 – 25. marec

V roku 2017 ani minulý rok sa však v marci prezentácia noviniek nekonala.

Čo si myslíte vy?

zdroj: MacRumors

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť