Novinky z Apple TV+: Nový film aj pokračovanie obľúbeného seriálu

Apple podľa nových informácií chystá celovečerný titul s Tomom Hanksom.

Traja na ceste

Herec sa predstaví v hlavnej úlohe filmu Finch. Snímka pomenovaná po svojom hlavnom hrdinovi rozpráva príbeh netradičnej rodiny – muža, robota a psa. Finch, inžinier robotiky chce zabezpečiť pre svojho štvornohého spoločníka Goodyeara starostlivosť aj po tom, čo zomrie. Hanksova postava je zároveň jedným z mála ľudí, ktorí na planéte ostali po katastrofe, ktorá zo Zeme urobila pustinu. Spolu s robotom Jeffom, ktorého postavil a svojim verným psom sa vydávajú na cestu. Na nej chce Finch Jeffovi ukázať, čo to znamená byť nažive. Putovanie budú podľa tvorcov sprevádzať výzvy aj humorné situácie.

Pokračovanie temnej komédie

Apple TV+  si objednala druhú sériu titulu Physical. Ide o seriál odohrávajúci sa v 80. rokoch, v ktorom je hlavnou postavou Sheila (Rose Byrne), frustrovaná žena v domácnosti, z ktorej sa stane aerobiková video hviezda, zatiaľčo jej manžel kandiduje do politickej funkcie.

Seriál vznikol pod taktovkou Annie Weisman, ktorá má na konte About a Boy, Desperate Housewives, či I, Tonya.

zdroj: Apple TV+

komentáre
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Aké hry podporujú Apple M1?

M1 Pro a M1 Max svojím výkonom určite ohúria. Ako sa ale správajú nové čipy z dielne Apple pri hrách? Tie sú, takisto ako iné komplexné programy náročné na hardvér, aj keď trocha iným spôsobom. Ako si nové čipy M1 dokážu poradiť s hrami a aké výkony dosahujú pri viacerých AAA herných tituloch?