Novinky z Apple TV+: je tu druhá séria Servant, chystá sa veľkofilm o Napoleonovi

Streamovacia služba Apple oddnes ponúka pokračovanie thrilleru Servant a na obzore je aj film o francúzskom cisárovi. Kto si Napoleona zahrá?

Filmový projekt Ridleyho Scotta s názvom Kitbag bude ďalšou spoluprácou, pri ktorej sa stretnú známy režisér a herec Joaquin Phoenix. Naposledy to bolo pri nakrúcaní veľkofilmu Gladiátor pred dvadsiatimi rokmi. Phoenix vo filme stvárnil cisára Commoda.

Produkčné práce na novinke o Napoleonovi majú odštartovať začiatkom budúceho roku. Režiséra podľa vyjadrenia pre magazín Deadline postava francúzskeho vojvodcu fascinovala. Joaquin Phoenix bol pre Scotta jasnou voľbou, aj na základe skúsenosti z Gladiátora. Režisér si pochvaľuje aj spoluprácu s Apple. Podľa jeho slov neexistuje v súčasnosti lepší partner pre realizáciu projektu týchto rozmerov pre svetového diváka.

Kým veľkofilm o Napoleonovi dorazí, môžete si čakanie skrátiť napríklad čerstvou porciou nových častí seriálu Servant. Druhá séria pokračuje práve dnes.

Ďalším očakávaným projektom, ktorý sa na Apple TV+ objaví, má byť dvojdielna biografia Oprah Winfrey. Dokument má podľa informácií priniesť pohľad na 25 rokov americkej histórie očami známej moderátorky a autorky.

zdroj: Deadline, Apple TV+

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Gmail, Netflix, LinkedIn: Unikli 3 miliardy užívateľských údajov

Gmail, Netflix či LinkedIn. Jeden z najväčších kyberútokov súčasnosti si so sebou odniesol citlivé údaje takmer 3 miliárd prihlasovacích emailov a hesiel. Užívateľom sa odporúča okamžitá zmena hesla, prípadne zapnutie ďalších bezpečnostných prvkov, ako je napríklad dvojzložkové overenie (2FA).
pokračovanie článku

Koniec iPhone 12 mini na dohľad?

Nová analýza od J. P. Morgan očakáva, že Apple môže čoskoro zastaviť výrobu najmenšieho modelu z poslednej generácie svojho smartfónu. Dôvod príliš neprekvapí.