Novinky z Apple TV+: je tu druhá séria Servant, chystá sa veľkofilm o Napoleonovi

Streamovacia služba Apple oddnes ponúka pokračovanie thrilleru Servant a na obzore je aj film o francúzskom cisárovi. Kto si Napoleona zahrá?

Filmový projekt Ridleyho Scotta s názvom Kitbag bude ďalšou spoluprácou, pri ktorej sa stretnú známy režisér a herec Joaquin Phoenix. Naposledy to bolo pri nakrúcaní veľkofilmu Gladiátor pred dvadsiatimi rokmi. Phoenix vo filme stvárnil cisára Commoda.

Produkčné práce na novinke o Napoleonovi majú odštartovať začiatkom budúceho roku. Režiséra podľa vyjadrenia pre magazín Deadline postava francúzskeho vojvodcu fascinovala. Joaquin Phoenix bol pre Scotta jasnou voľbou, aj na základe skúsenosti z Gladiátora. Režisér si pochvaľuje aj spoluprácu s Apple. Podľa jeho slov neexistuje v súčasnosti lepší partner pre realizáciu projektu týchto rozmerov pre svetového diváka.

Kým veľkofilm o Napoleonovi dorazí, môžete si čakanie skrátiť napríklad čerstvou porciou nových častí seriálu Servant. Druhá séria pokračuje práve dnes.

Ďalším očakávaným projektom, ktorý sa na Apple TV+ objaví, má byť dvojdielna biografia Oprah Winfrey. Dokument má podľa informácií priniesť pohľad na 25 rokov americkej histórie očami známej moderátorky a autorky.

zdroj: Deadline, Apple TV+

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
pokračovanie článku

Telekom varuje pred podvodnou komunikaciou

Slovak Telekom počas uplynulého víkendu zaregistroval zvýšenú aktivitu nevyžiadaných e-mailov a SMS správ, ktoré vystupujú v jej mene a zneužívajú dôveru zákazníkov. Hlavným cieľom je od zákazníkov vylákať osobné údaje či ich donútiť k potvrdeniu objednávky, ktorá v skutočnosti neexistuje.