Nositeľným technológiám v EÚ najviac fandia Česi

Podľa najnovších zistení výskumníkov z Eurostatu sú najväčšími nadšencami wearables naši západní susedia.

Smart hodinky, fitness náramky a ďalšie doplnky používalo minulý rok v Českej republike 35% ľudí, čo predstavuje približne tretinu obyvateľov. Na druhom mieste tesne skončilo Fínsko s 33% a ako tretie Estónsko, kde využíva wearables doplnky 31% ľudí.

U nás nosí smart doplnky štvrtina ľudí, čo je stále nad priemerom Európskej Únie, ktorý predstavuje 19%. Slovensku patrí v celkovom poradí šieste miesto.

V Európe drží prvenstvo Island, kde aktívne používa nositeľné technológie 72% populácie.

zdroj: Eurostat

komentár
 1. No protoze u vas to jeste neni znak prislusnosti k vyssi tride a odliseni socek od tech, kterym banka povolila kontokorent na hodinky.
  Zrovna minuly tyden jsem videl jednoho frajera jak nutne potreboval zaplatit mobilem. Neslo mu to. Zkousel to opakovane. Prodavacka byla nestastna, furt ji nutil to stornovat a zadavat znovu, ze pry mu to pred chvilkou fungovalo. Za nim byla fronta jak hrom, ale on si to musel dokazat!

  Nakonec nedokazal nic a jako socka musel vytahnojt penezenku z kapsy.

  Smutny pripad!

  A proc smutny?

  Protoze nemel iPhona ale nejakou jebku. Takze nejenom ze to je socka, ale jeste hloupa a sicka na druhou!

  1
  0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Aké hry podporujú Apple M1?

M1 Pro a M1 Max svojím výkonom určite ohúria. Ako sa ale správajú nové čipy z dielne Apple pri hrách? Tie sú, takisto ako iné komplexné programy náročné na hardvér, aj keď trocha iným spôsobom. Ako si nové čipy M1 dokážu poradiť s hrami a aké výkony dosahujú pri viacerých AAA herných tituloch?