Nositeľné produkty Apple v druhom kvartáli 2021 dosiahli nový rekord!

Kategória Wearables, do ktorej okrem modelov Apple Watch patria aj produkty typu Home a Accesories dosiahla v druhom štvrťroku príjmy 7,8 miliardy dolárov.

Značke tak táto časť jej podnikania priniesla zvýšenie tržieb vo výške 25 percent. Podľa šéfa Apple Tima Cooka za tento výsledok spoločnosť vďačí najmä úspechu noviniek Apple Watch Series 6 a Apple Watch SE.

Smart hodinky s logom kalifornského jablka sú stále populárne aj medzi “nováčikmi”. Až 75 percent nových majiteľov si produkt kúpilo vôbec prvýkrát.

S predstavením novej Apple TV 4K a trackerov AirTags, ktoré takisto spadajú do Wearables, očakáva Apple pokračujúci trend rastu.

zdroj: Apple

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

iOS 17 má vypočuť priania užívateľov

iOS 17 sa pomaly ale isto blíži, a hoci o novej verzii systému zatiaľ nie je jasné, čo prinesie, špekulácie nám naznačujú, že Apple s novou verziou systému vypočuje priania užívateľov.
pokračovanie článku

Sygic opäť chystá novinky, ktoré posunú navigačný biznis ďalej

Developeri, dizajnéri a marketéri zo Sygicu už po 17. krát vystúpili z kolotoča bežnej operatívy, aby sa pozreli na svoje produkty inak. Aj o tom je agilita, ktorá je kultúre Sygicu vlastná od samého začiatku. Na ďalšom Innovation Day opäť dostala šancu zmena, nový pohľad na cieľ v meniacich sa podmienkach. Novinky z dielne populárnej GPS navigácie prídu na trh ešte v prvom polroku.