Niektoré varianty nových Apple Watch už majú dodacie lehoty až v novembri

Apple Watch Series 7, ktoré značka predstavila minulý mesiac, sa v prípade konkrétnych modelov môžu k zákazníkom dostať neskôr.

Odhadované časy doručenia sa v USA aktuálne predlžujú až do novembra. Ide o dodávky niektorých modelov z hliníku a nerezovej oceli. Okrem dlhšieho čakania na svoje nové hodinky dali zákazníci najavo aj nespokojnosť s prístupom Apple ohľadom včasného informovania o konfiguráciách a cenách novinky pred jej predstavením. Mnohí sa tak museli rozhodovať práve v tej chvíli.

Tohtoročná generácia smart hodiniek od Apple začína cenovo na 429 €. Apple Watch Series 7 sú už dostupné na predobjednávku v iStores, ich predaj začína v piatok 15. októbra.

zdroj: MacRumors

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple vydal iOS 16.0.2

Iba pár dní po vydaní veľkej aktualizácie iOS 16 prichádza prvá menšia aktualizácia, opravujúca chyby aj na najnovších zariadeniach.
pokračovanie článku

Zbohom Pro Max, vitaj iPhone 15 Ultra?

Slovník marketingového tímu Applu sa tento rok rozšíril o nové slovíčko "Ultra". Na začiatku roka spoločnosť odhalila svoj doteraz najvýkonnejší procesor M1 Ultra, a v uplynulých dňoch začala predávať robustné hodinky Apple Watch Ultra. Budúci rok sa k nim pridá zjavne ďalší produkt.