MS Office je už kompatibilný aj s iPadom

Jednotná Office aplikácia je vďaka novému updatu 2.46 už dostupná aj pre Apple tablety.

V minulosti boli pre iPad dostupné jednotlivé nástroje ako Word, Excel či PowerPoint, no v prípade spojenej aplikácie Office, spustenej takto pred rokom, bola k dispozícii iba iOS verzia. Nová aktualizácia tak konečne prináša natívnu podporu pre iPadOS.

Podľa oficiálnych informácií je Office optimalizovaný pre používateľské prostredie systému pre iPad a pridáva aj niekoľko nových nástrojov pre vyššiu produktivitu – napríklad rýchlu tvorbu a vypĺňanie PDF, či úpravy obrázkov v rámci dokumentu.

Office pre iPad je bezplatne dostupný pre používateľov s iPadom, iPadom Air či iPadom mini, pre využívanie všetkých nástrojov v rámci aplikácie sa však vyžaduje predplatné Microsoft 365. Majitelia iPadu Pro potrebujú predplatné aj pre základnú tvorbu a úpravu dokumentov.

zdroj: Microsoft

komentár
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.



Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Gmail, Netflix, LinkedIn: Unikli 3 miliardy užívateľských údajov

Gmail, Netflix či LinkedIn. Jeden z najväčších kyberútokov súčasnosti si so sebou odniesol citlivé údaje takmer 3 miliárd prihlasovacích emailov a hesiel. Užívateľom sa odporúča okamžitá zmena hesla, prípadne zapnutie ďalších bezpečnostných prvkov, ako je napríklad dvojzložkové overenie (2FA).
pokračovanie článku

Koniec iPhone 12 mini na dohľad?

Nová analýza od J. P. Morgan očakáva, že Apple môže čoskoro zastaviť výrobu najmenšieho modelu z poslednej generácie svojho smartfónu. Dôvod príliš neprekvapí.