iStores sa v Banskej Bystrici presťahoval do lepšieho!

Najbližšieho Apple experta nájdete v centre Europa Banská Bystrica na novej, lepšej adrese. K slávnostnému otvoreniu si navyše obchod pripravil zaujímavú akciu!

Navštívte predajňu v piatok 28. 5. od 9:00 a využite jedinečnú ponuku na iPhone, iPad, Mac, Apple Watchpríslušenstvo. Navyše máte šancu vyhrať iPhone 12. Baviť vás pri tom bude vždy dobre naladený Roman Pomajbo.

Dávate prednosť nákupu cez eshop? Akciové ceny budú v tento deň platiť aj pre online objednávky s osobným odberom v novej predajni iStores. Kompletnú akciovú ponuku a viac informácií nájdete na webe iStores.

Novú predajňu nájdete v obchodnom centre Europa SC Banská Bystrica na prízemí

zdroj: iStores

komentár
  1. Kolko casu asi bude treba zavistlivemu a posmievacnemu Samsungu, aby si opat dal do blizkosti Apple svoju predajnu? V Bystrici si musime počkať, za to v Žiline sa v decembri 2020 opat nahodou pristahoval do Auparku hned vedla Mzone :D

    2
    0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Aké hry podporujú Apple M1?

M1 Pro a M1 Max svojím výkonom určite ohúria. Ako sa ale správajú nové čipy z dielne Apple pri hrách? Tie sú, takisto ako iné komplexné programy náročné na hardvér, aj keď trocha iným spôsobom. Ako si nové čipy M1 dokážu poradiť s hrami a aké výkony dosahujú pri viacerých AAA herných tituloch?