iStores sa v Banskej Bystrici presťahoval do lepšieho!

Najbližšieho Apple experta nájdete v centre Europa Banská Bystrica na novej, lepšej adrese. K slávnostnému otvoreniu si navyše obchod pripravil zaujímavú akciu!

Navštívte predajňu v piatok 28. 5. od 9:00 a využite jedinečnú ponuku na iPhone, iPad, Mac, Apple Watchpríslušenstvo. Navyše máte šancu vyhrať iPhone 12. Baviť vás pri tom bude vždy dobre naladený Roman Pomajbo.

Dávate prednosť nákupu cez eshop? Akciové ceny budú v tento deň platiť aj pre online objednávky s osobným odberom v novej predajni iStores. Kompletnú akciovú ponuku a viac informácií nájdete na webe iStores.

Novú predajňu nájdete v obchodnom centre Europa SC Banská Bystrica na prízemí

zdroj: iStores

komentár
  1. Kolko casu asi bude treba zavistlivemu a posmievacnemu Samsungu, aby si opat dal do blizkosti Apple svoju predajnu? V Bystrici si musime počkať, za to v Žiline sa v decembri 2020 opat nahodou pristahoval do Auparku hned vedla Mzone :D

    2
    0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vyšiel update iOS 14.7

Apple vydal aktualizáciu systému pre svoje mobilné zariadenia. Ide o v poradí siedmy väčší update súčasného iOS 14, ktorý značka uviedla v septembri minulého roku.
pokračovanie článku

Apple učí, ako fotiť lepšie fotografie s nočným režimom

Fotoaparát v iPhonoch 12 a 12 je skutočne výnimočný a pokiaľ sa niekto chce naučiť, ako využiť jeho plný potenciál, Apple mu s radosťou pomôže a ukáže aj nejaké tie triky. Vďaka nočnému režimu a možnostiam úprav, dokáže užívateľ vytvoriť dych berúce zábery, na nerozoznanie od profesionálneho vybavenia.