iPhone 13 dostane menší výrez aj vylepšený fotosenzor

Nový report od DigiTimes k tohtoročnej aktualizácii Apple smartfónu prináša viacero nových detailov.

iPhone 13 má dostať redizajnovaný Face ID, vďaka čomu bude možné zmenšiť rozmery výrezu v rámci vrchnej časti displeja, v ktorom sa senzor pre tvárovú autentifikáciu nachádza. Okrem DigiTimes hovorí o kompaktnejšom výreze aj portál Mac Otakara. Oba zdroje sa odvolávajú na info z dodávateľského reťazca. Zmenšiť by sa mala výška výrezu, vďaka čomu by mohol byť menej výrazný.

Nová generácia iPhonu má taikisto priniesť väčší obrazový senzor CMOS pre modely Pro, čo sa prejaví vo vyššom rozlíšení záberov. Základné modely iPhone 13 by zase mali získať senzor prítomný v aktuálnom iPhone 12 Pro a 12 Pro Max.

Všetky modely iPhonu 13 majú podľa reportu získajú aj senzory pre optickú stabilizáciu, ktoré takisto zlepšia kvalitu fotiek. Pri aktualnej modelovej rade majú túto funkciu iba modely Pro.

zdroj: DigiTimes, Mac Otakara

komentár
  1. iPhone 13 by mal byť hlavne menší a ľahši. Kto chce nosiť vo vrecku nohavíc obrovskú lopatu? iPhone 12 mini je výsmech – ťažký a veľký. To nedokážu urobiť niečo vo veľkosti a hmotnosti pôvodného iPhone SE. Quo vadis, Apple?

    1
    0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Aké hry podporujú Apple M1?

M1 Pro a M1 Max svojím výkonom určite ohúria. Ako sa ale správajú nové čipy z dielne Apple pri hrách? Tie sú, takisto ako iné komplexné programy náročné na hardvér, aj keď trocha iným spôsobom. Ako si nové čipy M1 dokážu poradiť s hrami a aké výkony dosahujú pri viacerých AAA herných tituloch?