iPad z roku 2012 je oficiálne zastaralý

Apple na svoj zoznam najnovšie zaradil aj svoj tablet 4. generácie.

Tento model iPadu tak po 1. novembri nebude mať k dispozícii hardvérový servis. Produkt, ktorý Apple predstavil pred deviatimi rokmi spolu s prvým iPadom mini, disponoval čipom A6X s dvojnásobkom CPU a GPU výkonu oproti predchádzajúcemu modelu. Tablet po vzore iPhonu 5 dostal aj Lightning konektor.

Okrem iPadu 4. generácie sa na zozname ocitol v rovnaký deň aj Mac mini Late 2012.

zdroj: Apple

komentáre
  1. iPad 4th, stále ho mám, stále funguje s původní baterkou, která stále drží. S posledním iOS 10 dnes hlavně dělá hub na HomeKit :)

    1
    0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Tajomstvo úspechu slúchadiel AirPods

Keď Apple v roku 2016 predstavil prvé bezdrôtové slúchadlá AirPods, odprezentoval ich s veľkou skromnosťou a venoval im len 5 minút času na pódiu. Bolo to veľmi neobvyklé, pretože nové produkty boli zvyčajne sprevádzané veľkolepými prezentáciami a masívnou mediálnou kampaňou. Aj napriek tejto skromnosti sa malé biele slúchadlá stali fenoménom a jednými z najpredávanejších v histórii. Aké je ich tajomstvo úspechu?
pokračovanie článku

Apple po 10 rokoch zrušil vývoj vlastného auta

Písal sa rok 2014. Svetlo sveta uzreli prvé hodinky Apple Watch, svet si robil srandu z ľahko sa ohýbajúceho iPhone 6 Plus a na internete sa objavili informácie, že Apple vyvíja vlastné auto.