iOS 14 bude aj po vydaní nového iOS 15 dostávať aktualizácie

Apple potvrdil plány na podporu staršieho OS aj po spustení iOS a iPadOS 15.

Uvádza to v oficiálnych informáciách na stránkach k novým updatom. Používatelia si podľa nich budú môcť vybrať v Nastaveniach. Môžu buď prejsť na najnovšiu verziu iOS 15 po jej vydaní alebo si ponechať nainštalovaný iOS 14 a naďalej dostávať podporu v podobe bezpečnostných aktualizácií.

V minulosti značka s vydaním novej verzie stopla podporu tej predchádzajúcej a odporúčala používateľom prejsť na čerstvý OS čo najskôr. Po update následne nebolo možné vrátiť sa späť na predchádzajúcu verziu formou downgradu. Podľa nových detailov to však vyzerá, že Apple svoj postoj prehodnotil a plánuje v tejto oblasti uvoľnenie.

zdroj: Apple

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
pokračovanie článku

Telekom varuje pred podvodnou komunikaciou

Slovak Telekom počas uplynulého víkendu zaregistroval zvýšenú aktivitu nevyžiadaných e-mailov a SMS správ, ktoré vystupujú v jej mene a zneužívajú dôveru zákazníkov. Hlavným cieľom je od zákazníkov vylákať osobné údaje či ich donútiť k potvrdeniu objednávky, ktorá v skutočnosti neexistuje.
pokračovanie článku

Nepremeškajte advent plný knižných darčekov

Vianoce bez knihy pod stromčekom akoby ani neboli Vianocami. Pokiaľ stále rozmýšľate nad vhodnou voľbou pre vašu ratolesť, máme pre vás praktický tip. Vďaka slovenskej aplikácii KUBO – detské knihy nemusíte vyberať len jednu konkrétnu knižku. KUBO obsahuje už viac ako 1 500 kníh a každý deň pribúdajú ďalšie. Vaše dieťa bude môcť kedykoľvek čítať presne to, čo ho zaujíma najviac.