Instagram testuje pridávanie príspevkov cez prehliadač

Sociálna sieť je primárne vnímaná ako platforma pre smartfóny. Verzie pre iné typy zariadení majú obmedzenú funkcionalitu, okrem iného aj možnosť pridávania príspevkov. To by sa však čoskoro mohlo zmeniť.

V zdrojovom kóde sa spomína vývoj funkcionality pre desktop pre nahrávanie fotiek a videí cez browser. Zmenu si všimol leaker Alessandro Paluzzi, ktorý sa na Twitteri podelil o zábery rozhrania. Snímky ukazujú, ako by mohli v budúcnosti používatelia pridávať fotky a videá zo svojho počítača. Rozhranie ponúkne aj možnosti pre orez, pridanie filtrov či textu.

Zatiaľ nie je jasné, kedy Instagram novú funkciu spustí a ani to, či dočká vydania. Dôvodom môže byť práve spomínané sústredenie sa na smartfóny. Instagram v súčasnosti neponúka ani aplikáciu vyvíjanú na mieru pre iPad.

zdroj: MacRumors

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vyšiel update iOS 14.7

Apple vydal aktualizáciu systému pre svoje mobilné zariadenia. Ide o v poradí siedmy väčší update súčasného iOS 14, ktorý značka uviedla v septembri minulého roku.
pokračovanie článku

Apple učí, ako fotiť lepšie fotografie s nočným režimom

Fotoaparát v iPhonoch 12 a 12 je skutočne výnimočný a pokiaľ sa niekto chce naučiť, ako využiť jeho plný potenciál, Apple mu s radosťou pomôže a ukáže aj nejaké tie triky. Vďaka nočnému režimu a možnostiam úprav, dokáže užívateľ vytvoriť dych berúce zábery, na nerozoznanie od profesionálneho vybavenia.