Deviata generácia iPadu dorazí už na jeseň. Čo možno očakávať?

Apple popri nových iPhonoch a ďalších produktoch chystá aktualizáciu aj pre základný model svojho tabletu.

V poradí už deviata generácia zariadenia bude podľa Marka GurmanaBloombergu tenšia a ponúkne viac výkonu. Novinka bude navrhnutá na mieru študentom.

Takto pred rokom Apple aktualizoval iPad, keď predstavil model s čipom A12 Bionic. Zariadenie je svojou cenou ideálne pre ľudí, ktorí hľadajú cenovo dostupné riešenie pre každodenné použitie.

Chystaný update tohto modelu bude pravdepodobne dizajnovo pripomínať predchádzajúci iPad a disponovať má Touch ID a tlačidlom Domov. Výkonnejší procesor zabezpečí lepší chod a takisto aj o niečo tenšiu siluetu.

Novinka sa pripojí k viacerým ďalším, ktoré značka túto jeseň chystá. Podľa očakávaní máme pred sebou jeseň bohatú na nové produkty, ktoré si Apple pravdepodobne rozdelí do viacerých eventov.

Na zozname sú iPhone 13, Apple Watch Series 7, nové AirPods 3 či MacBook Pro.

zdroj: Bloomberg

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Aké hry podporujú Apple M1?

M1 Pro a M1 Max svojím výkonom určite ohúria. Ako sa ale správajú nové čipy z dielne Apple pri hrách? Tie sú, takisto ako iné komplexné programy náročné na hardvér, aj keď trocha iným spôsobom. Ako si nové čipy M1 dokážu poradiť s hrami a aké výkony dosahujú pri viacerých AAA herných tituloch?