Apple TV+ skráti od júla skúšobnú lehotu

Po novom bude streamovaciu službu možné otestovať iba tri mesiaci.

Pri spustení Apple TV+ bola služba dostupná bezplatne na jeden rok. Apple tento bonus dával ku každému zakúpenému iPhonu, iPadu, Macu či Apple Watch. Špeciálna akcia končí 30. júna, po ktorom Apple upraví trial na 3 mesiace.

Od svojho štartu na jeseň 2019 sa už katalóg titulov Apple TV+ rozrástol, no stále ide v porovnaní s konkurentmi ako Netflix o pomerne malú ponuku.

Ročná lehota bezplatného sledovania, ktorou sa Apple TV+ uviedla, bola súčasťou stratégie spoločnosti ako nalákať čo najviac divákov na sledovanie celkom novej služby a udržať ich pozornosť s postupom času a pribúdajúcimi titulmi.

zdroj: Apple TV+

komentáre
  1. Za posledného pol roka som si kúpil dve Apple zariadenia, mal som možnosť dvakrát si aktivovať Apple TV+ zadarmo na jeden rok… Ani raz som to neurobil, veď kto by chcel pozerať tie ich slniečkárske nezmysly.

    8
    2
  2. u mna v prvom poli je plex, you tube, kodi, netflix…… a nastavenia… ani som si nevsimol, ze na hlavnej stranke je aj “apple tv +” :)

    1
    1
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vyšiel update iOS 14.7

Apple vydal aktualizáciu systému pre svoje mobilné zariadenia. Ide o v poradí siedmy väčší update súčasného iOS 14, ktorý značka uviedla v septembri minulého roku.
pokračovanie článku

Apple učí, ako fotiť lepšie fotografie s nočným režimom

Fotoaparát v iPhonoch 12 a 12 je skutočne výnimočný a pokiaľ sa niekto chce naučiť, ako využiť jeho plný potenciál, Apple mu s radosťou pomôže a ukáže aj nejaké tie triky. Vďaka nočnému režimu a možnostiam úprav, dokáže užívateľ vytvoriť dych berúce zábery, na nerozoznanie od profesionálneho vybavenia.