Apple TV+ novinky: Fathom sa vynára v novom traileri, na obzore aj hudobný dokument 1971

Streamovacia služba predstavuje ďalšie nové formáty, ktoré pribudnú do jej ponuky, na čo sa môžeme tešiť?

Dokument venovaný veľrybám uvidíme na obrazovkách s Apple TV+ 25. júna. Už teraz nás tvorcovia lákajú upútavkou. Vo filme sa s dvojicou vedkýň pozrieme na život vráskavcov a ich spoločenskú komunikáciu.

Rok, kedy hudba zmenila všetko. Taký je preklad podtitulu pre novinku 1971. Hudobný dokumentárny seriál má priniesť osem dielov. V nich nám dokumentaristi ukážu hudobníkov a skladby, ktoré formovali kultúru a politické dianie v danom roku. Tešiť sa môžete na mená ako Aretha Franklin, Bob Marley, The Rolling Stones, The Who, Lou Reed či Marvin Gaye a Joni Mitchell. Premiéra novinky je stanovená na 21. máj.

zdroj: Apple TV+

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Apple vydal iOS 16.0.2

Iba pár dní po vydaní veľkej aktualizácie iOS 16 prichádza prvá menšia aktualizácia, opravujúca chyby aj na najnovších zariadeniach.
pokračovanie článku

Zbohom Pro Max, vitaj iPhone 15 Ultra?

Slovník marketingového tímu Applu sa tento rok rozšíril o nové slovíčko "Ultra". Na začiatku roka spoločnosť odhalila svoj doteraz najvýkonnejší procesor M1 Ultra, a v uplynulých dňoch začala predávať robustné hodinky Apple Watch Ultra. Budúci rok sa k nim pridá zjavne ďalší produkt.