Apple predstavil AirPods tretej generácie

Apple predstavil už tretiu generáciu svojich bezdrôtových slúchadiel AirPods. Prinášajú podobný dizajn ako majú AirPods Pro a prinášajú niekoľko zaujímavých funkcií.

Apple dnes predstavil v poradí už tretiu generáciu AirPods, ktorá so sebou prináša vynovený dizajn, vylepšenú kvalitu zvuku a mnohé ďalšie novinky.

Nové AirPody lákajú na svoje nové funkcie, ako je napríklad Spatial Audio v Apple Music, posilnenie konverzácie v iOS 15 a podobne.

Tak ako sa aj predpokladalo, AirPody tretej generácie sa svojím dizajnom podobajú starším AirPodom Pro, ale bez silikónových koncoviek alebo aktívnemu rušeniu okolitého hluku (Active Noise Cancelation). Aby sa ale karty aspoň ako tak vyrovnali, nové AirPody prinesú adaptívny ekvalizér, ktorý bude v reálnom čase upravovať frekvenice podľa toho, čo práve užívateľ počúva, aby tak slúchadlá prispeli k lepšiemu audio zážitku.

“Pre optimálny zážitok z prehrávaného audia s bohatými detailmi budú nové AirPody disponovať funkciou “Adaptive EQ”, ktorý bude upravovať zvuk v reálnom čase v závislosti na tom, ako budú AirPody utesnené v uchu používateľa. Dovnútra smerujúci mikrofón monitoruje zvuk a adaptívny ekvalizér ladí nízke a stredné frekvencie aby tak znížil odchýlku, ktorá je spôsobená rozdielnym tvarom uší.”

Oproti AirPods druhej generácie a AirPods Pro sú nové AirPody vode a potu-vzdorné a disponujú dizajnom, ktorý by mal sadnúť takmer do akokoľvek tvarovaného ucha.

Vďaka novému dizajnu sú AirPody tretej generácie ľahké a navrhnuté tak, aby presne sadli do uší a v správnom uhle, aby poskytovali komfort a zvuk smerujúci priamo do ucha. Stopka nových AirPodov je kratšia oproti predchádzajúcej generácií a obsahuje tlakový senzor na ovládanie prehrávania.

V oblasti výdrže, sľubuje Apple o hodinu dlhšiu výdrž batérie oproti druhej generácií. Apple zároveň tvrdí, že po 5 minútach nabíjania, bude možné počúvať hudbu až 1 hodinu. Cena nových AirPods Pro tretej generácie sa začne 179€.

 

komentáre
  1. To NIESÚ nové AirPods PRO 3. generácie, bolo by fajn, ak by stránka venujúca sa Apple prinášala dôveryhodné informácie o produktoch! Minimálne by ste mohli zvládnuť aspoň ten názov ;)

    1
    0
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť