Apple Podcasty už ponúkajú predplatné

Sľubovaná možnosť je dostupná v podcastovej službe Apple.

Model predplatného spoločnosť oznámila ešte na aprílovom evente. Pôvodne sme sa predplatného mali dočkať tesne po ňom, nakoniec však štart Apple odložil na neskôr, s cieľom priniesť čo najlepšiu kvalitu.

Teraz je predplatné tu a poslucháči si môžu zvoliť mesačné predplatné pre svoje obľúbené formáty a následne vďaka tomu získať prístup k počúvaniu bez reklám a s bonusovým obsahom.

Apple si z predplatného ukrojí 30% ako províziu, zvyšných 70% dostanú tvorcovia podcastov. V prípade počúvania podcastov cez klienta tretích strán nie sú benefity k predplatnému dostupné. Apple Podcast Subscriptons zároveň ponúka tvorcom aj používateľom možnosť vytvárania tzv. Kanálov, ktoré obsahujú kolekcie rôznych podcastov na jednej stránke.

zdroj: Apple

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vyšiel update iOS 14.7

Apple vydal aktualizáciu systému pre svoje mobilné zariadenia. Ide o v poradí siedmy väčší update súčasného iOS 14, ktorý značka uviedla v septembri minulého roku.
pokračovanie článku

Apple učí, ako fotiť lepšie fotografie s nočným režimom

Fotoaparát v iPhonoch 12 a 12 je skutočne výnimočný a pokiaľ sa niekto chce naučiť, ako využiť jeho plný potenciál, Apple mu s radosťou pomôže a ukáže aj nejaké tie triky. Vďaka nočnému režimu a možnostiam úprav, dokáže užívateľ vytvoriť dych berúce zábery, na nerozoznanie od profesionálneho vybavenia.