Apple Music chystá po dnešnom keynote špeciálny event

Apple vo videu, ktoré sa najprv objavilo na Twitteri promuje svoj nový event, ktorý začne hneď po úvodnej prezentácii.

Podujatie bude zamerané na Spatial Audio, funkciu, ktorú Apple spustí podľa očakávaní neskôr v priebehu júna. Priestorový zvuk pod hlavičkou Dolby Atmos bude dostupný pre všetkých predplatiteľov Apple Music.

Hlavná prezentácia Apple zameraná (okrem iného) na softvérové novinky začína dnes o 19:00. Event Apple Music je naplánovaný na 21:00 nášho času. Štart WWDC budeme na MacBlogu sledovať a po jeho skončení prinesieme aj podrobné články k jednotlivým novinkám.

zdroj: Apple Music

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
pokračovanie článku

Telekom varuje pred podvodnou komunikaciou

Slovak Telekom počas uplynulého víkendu zaregistroval zvýšenú aktivitu nevyžiadaných e-mailov a SMS správ, ktoré vystupujú v jej mene a zneužívajú dôveru zákazníkov. Hlavným cieľom je od zákazníkov vylákať osobné údaje či ich donútiť k potvrdeniu objednávky, ktorá v skutočnosti neexistuje.