AirTag na cestách: test holandského youtubera preveril spoľahlivosť novinky

Trackovacie zariaenie, ktoré Apple predstavil prednedávnom, už postupne putuje k svojim majiteľom, ktorí si budú môcť dlhoročné “tajomstvo” Apple konečne vyskúšať v praxi. Aký presný je tento malý tracker?

Túto otázku si položil aj holandský youtuber AirtagAlex, ktorý si AirTag nechal poslať poštou a počas jeho doručovania sleduje jeho cestu. Ako sa ukázalo, tracker si v “divočine” poradil veľmi dobre – s výnimkou niekoľkých zakopnutí. Tie budú pravdepodobne súvisieť s apkou Nájsť (Find My).

AirTag využíva iPhony ako určitú sieť, vďaka ktorej by mal určiť polohu o niečo presnejšie ako konkurenčné produkty. Práve test AirtagAlexa ukazuje takúto modelovú situáciu. Najbližšie čaká jeho AirTag cesta do zahraničia. Uvidíme ako si poradí Apple tracker tentoraz. :)

zdroj: iMore, AirTagAlex

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vychází zcela nová aplikace SledovaniTV pro AppleTV

Uživatelé SledovaniTV, kteří využívají AppleTV, se mohou těšit na zbrusu novou aplikaci. Ta postupně nahradí tu stávající. Nová aplikace pro AppleTV přináší uživatelům této platformy nové funkce a celkově příjemnější a plynulejší zážitek ze služby.
pokračovanie článku

Telekom varuje pred podvodnou komunikaciou

Slovak Telekom počas uplynulého víkendu zaregistroval zvýšenú aktivitu nevyžiadaných e-mailov a SMS správ, ktoré vystupujú v jej mene a zneužívajú dôveru zákazníkov. Hlavným cieľom je od zákazníkov vylákať osobné údaje či ich donútiť k potvrdeniu objednávky, ktorá v skutočnosti neexistuje.