AirPods 3 by mali ísť do výroby už v auguste

Masová výroba tretej generácie bezdrôtových slúchadiel od Apple má podľa nového reportu začať už o mesiac.

Podľa Nikkei Asia sa tak nové AirPods pripoja k ďalším produktom, ktorých odhalenie sa očakáva ešte do konca roka. Ide predovšetkým o nový iPhone 13 ale aj chystané updaty modelov MacBook Pro.

Termín údajného štartu produkcie AirPods sa počas predchádzajúcich mesiacov viackrát menil. August však naznačuje, že by predstavenie tretích AirPods mohlo prebehnúť v septembri, možno po boku iPhonov. V hre je však aj predstavenie v rámci eventu s niekoľkými ďalšími novinkami.

Najnovší model AirPods má podľa doterajších informácií priniesť podobný dizajn ako majú AirPods Pro, s kratšími stonkami a silikónovými štupľami pre prispôsobiteľné nosenie v uchu. Oproti Pro verzii však budú chýbať pokročilé funkcie ako ANC (Active Noise Cancellation).

Keď je už reč o AirPods Pro, ich nová generácia možno príde bez úplne stoniek. Slúchadlá by tak pripomínali napríklad nedávno odhalené Beats Studio Buds. Predstavenie AirPods Pro 2 sa však očakáva najskôr v prvej polovici nasledujúceho roku.

zdroj: Nikkei Asia

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vyšiel update iOS 14.7

Apple vydal aktualizáciu systému pre svoje mobilné zariadenia. Ide o v poradí siedmy väčší update súčasného iOS 14, ktorý značka uviedla v septembri minulého roku.
pokračovanie článku

Apple učí, ako fotiť lepšie fotografie s nočným režimom

Fotoaparát v iPhonoch 12 a 12 je skutočne výnimočný a pokiaľ sa niekto chce naučiť, ako využiť jeho plný potenciál, Apple mu s radosťou pomôže a ukáže aj nejaké tie triky. Vďaka nočnému režimu a možnostiam úprav, dokáže užívateľ vytvoriť dych berúce zábery, na nerozoznanie od profesionálneho vybavenia.