Zlacnené aplikácie pre iPhone/iPad a Mac #16 týždeň

16. tohtoročné pokračovanie výberu dočasne zlacnených aplikácii prináša pre iOS zariadenia niekoľko zaujímavých hier, niektoré z nich sú dostupné aj pre Apple TV

iOS/iPad OS/tvOS

air radio tune – zadarmo (pôvodná cena 1,09€)

air radio tune poskytuje rýchly a jednoduchý spôsob počúvania tisícov streamingových internetových rozhlasových staníc a bezplatnej hudby na iOS zariadeniach. Vyberte si z veľkej zbierky hudobných, spravodajských, športových staníc z celého sveta. Viac ako 30 000 rozhlasových staníc vo vysokej kvalite, akéhokoľvek žánru a štýlu.

air radio tune  600x305 - Zlacnené aplikácie pre iPhone/iPad a Mac #13 týždeň

Rockout – zadarmo (pôvodná cena 5,59€)

S aplikáciou Rockoutom máte vašeho osobného trénera vo vrecku, ktorý vám pomôže dosiahnuť váš cieľ čo najrýchlejším možným spôsobom.

Photo Collection Filter – 1,09€ (pôvodná cena 2,29€)

Photo Collection Filter je unikátna aplikácia, ktorá pomocou umelej inteligencie analyzuje vaše fotografie a videá a umožní ich triediť podľa farieb, alebo pomocou kľučových slov (napríklad: pláž, zvieratá, kvety…)

Toppl. – 1,09€ (pôvodná cena 2,29€)

Toppl. je logická hra, v ktorej bude vašou úlohou pohybovať a otáčať dielmi tak, aby ste vytvorili požadovaný tvar.

Toppl. 600x301 - Zlacnené aplikácie pre iPhone/iPad a Mac #18 týždeň

Sketch Tree Pro – zadarmo (pôvodná cena 12,99€)

Aplikácia Sketch Tree je vytvorená špeciálne pre kreatívnych ľudí, ktorí radi kreslia. Jej maliarske a kresliace funkcie sú veľmi prevratné, ponúka až 80 rôznych štetcov, plátno môže byť zväčšené 64 krát, nástroje na rozmazávanie, pravítko, systém pokročilých vrstiev, ktoré môžu importovať obrázky na pozadí, skicovanie, čierny atrament…

Sketch Tree Pro 600x143 600x143 - Zlacnené aplikácie pre iPhone/iPad a Mac #12 týždeň

Dandara – 3,49€ (pôvodná cena 12,99€)

Dandara je 2D plošinovka plná mystických tvorov a nekonečnej možnosti skúmania herného sveta. Hra prináša príbeh, v ktorom hlavná hrdinka Dandara musí zachrániť vlastný svet s názvom Salt. V ňom žijú občania, slobodní duchovia, ktorí žili slobodne a nespútane, avšak teraz sú utláčaní. Hlavným poznávacím znakom hry je voľnosť a popieranie gravitácie.
Dandara vyšla aj pre platformy PC/XBox a PS4 a je dostupná aj pre Apple TV.

Dandara 600x148 - Zlacnené aplikácie pre iPhone/iPad a Mac #10 týždeň

Bad North – 3,49€ (pôvodná cena 4,49€)

Bad North je stratégia v štýle tower defense hier, kde brániš svoj kúsok ostrova pred hordami Vikingov. Bad North zaujme hlavne impozantným grafickým spracovaním a neomŕzaujúcim spracovaním hry.

Bad North - Zlacnené aplikácie pre iPhone/iPad a Mac #10 týždeň

To the Moon – 2,29€ (pôvodná cena 5,49€)

To The Moon je príbehová RPG hra s pixelovou grafikou, ktorá bola pôvodne vyvinutá pre počítače. Hra rozpráva príbeh jedného pacienta – Johnyho, ktorého tajným snom je výlet na Mesiac. Hra je dostupná aj pre Apple TV.

To the Moon 600x150 - Zlacnené aplikácie pre iPhone/iPad a Mac #51 týždeň

Aquavias – 1,09€ (pôvodná cena 2,29€)

Aquavias je logická hra, v ktorej je vašou úlohou zabrániť suchu v meste. Vytvoríte akvadukty, ktoré spoja vodné nádrže s mestami a privedie vodu do rôznych budov, ako napríklad amfiteáter, závesné záhrady, chrámy kúpele… Avšak vytvoriť prosperujúce mesto nebude jednoduché, ak prekonáte všetky prekážky a dodáte vodu, mesto prežije a vy vyhráte.

Aquavias 600x147 - Zlacnené aplikácie pre iPhone/iPad a Mac #12 týždeň

Verto Studio 3D – 7,99€ (pôvodná cena 16,99€)

Verto Studio 3D je inovatívny, 3D modelovací softvér, ktorý sa snaží sa posúvať hranice. Aplikácia je navrhnutá pre všetky skupiny používateľov, od začiatočníkov až po profesionálnych 3D modelárov, alebo vývojárov hier.

Aplikácia je dostupná aj pre Apple TV.

Titan Quest – 2,29€ (pôvodná cena 9,99€)

Titani, bohovia pred bohmi, utiekli zo svojho večného väzenia, aby vyslali skazu na zem. V tomto zápase medzi novými a starými bohmi to nakoniec budú ľudský hrdinovia, kto rozhodne o osude ľudstva. V tejto RPG hre sa budete musieť prebojovať Antickým svetom a odhaliť tajomstvá potrebné k uväznenie starých bohov.

Titan Quest HD 600x147 - Zlacnené aplikácie pre iPhone/iPad a Mac #13 týždeň

This Is the Police 2 – 2,29€ (pôvodná cena 9,99€)

Starajte sa o oddelenie, starajte sa o policajtov, skúmajte, vypočúvajte, uväzňujte, robte zložité voľby a snažte sa sami ostať na slobode. Toto príbehom vedené dobrodružstvo sa odohráva v studenom meste na hraniciach, ktoré je plné násilia. Vitajte v Sharpwoode, kde sa ľudia poznajú so susedmi menom a verne sa držia tradícií, nezáleží na tom aké barbarské sa môžu zdať. Pašeráci, gangy a hluční populisti nazývajú toto mestečko svojim domovom. Zúfalstvo tu narastá ako choroba a spolu s ním sa za tiahne aj násilie.

Pre novú šerifku Lilly Reed je to nočná mora. Trápi sa s udržaním poriadku a pokoja, zatiaľ čo jej podriadení sú hrubí muži nezvyknutí na velenie od ženy. Všetko sa mení keď sa v mestečku objaví záhadný cudzinec Warren Nash. Nikto netuší či do mesta prinesie spásu, alebo skazu.

Hra This Is the Police 2 vyšla aj vo verzii pre PC a herné konzoly Xbox One a Playstation 4.

This Is the Police 2 600x150 - Zlacnené aplikácie pre iPhone/iPad a Mac #14 týždeň

Aces of the Luftwaffe Squadron – 2,29€ (pôvodná cena 7,99€)

Každý koniec je novým začiatkom. Keď sa už zdalo že vojna v Európe sa blíži ku koncu, tajné nemecké komando s názvom Aces of the Luftwaffe prekvapivo napadlo USA! Je Vašou povinnosťou obnoviť slobodu a mier. Prežite epický príbeh nad americkým pobrežím a mestami. Veľte svojej letke proti hrôzostrašným bojovým strojom nepriateľa.

Akčná hra Aces of the Luftwaffe Squadron vyšla aj vo verziach pre herné konzoly Xbox One, PS4 a Nintendo Switch.

Aces of the Luftwaffe Squadron - Zlacnené aplikácie pre iPhone/iPad a Mac #14 týždeň

Lock’s Quest – 2,29€ (pôvodná cena 9,99€)

V hre sa ocitnete v úlohe Locka, chlapca, ktorý narazí na inváziu jeho dediny, ktorá rozpúta širšiu vojnu medzi kráľovstvom sily a mechanickou armádou vedenou ohavným lordom bolesti. Pútavý príbeh sa rozvíja naprieč 75 dňami bojov v tucte unikátnych máp, ktoré sú plné strelných veží, pascí a špeciálnych útokov. Prežite hru tak, ako si ju tvorcovia predstavovali, teraz s HD hudbou, novými portrétmi vo vysokom rozlíšení a aktualizovanou hrateľnosťou.

Hra vyšla ja vo verzii pre herné konzoly Xbox One, PS4 a Nintendo Switch.

macOS

Icewind Dale: Enhanced Edition– 5,49€ (pôvodná cena 12,99€)

Icewind Dale je ďalšou klasickou RPG hrou v tomto týždni, ktorá pôvodne vyšla pre počítače. Príbeh sa odohráva v tajomnej severskej krajine Mečového pobrežia, ktorá v všetko čaká. A ani nevedia, že ich jedinou záchranou ste práve vy. Skupina šiestich dobrovoľníkov, ktorý sa ocitnú na začiatku príbehu.

Icewind Dale 600x153 - Zlacnené aplikácie pre iPhone/iPad a Mac #25 týždeň

VSlide – zadarmo (pôvodná cena 5,49€)

VSlide je kompletné riešenie pre vytváranie umeleckých video prezentácií z obrázkov. Aplikácia dostala množstvo kladných recenzií od používateľov.

 

RightFont – zadarmo (pôvodná cena 12,99€)

RightFont je jednoduchý a výkonný správca písiem, ktorý vám pomáha zobrazovať ukážky, inštalovať, synchronizovať a spravovať písma.

komentáre
  1. Dobry den
    Sketch Tree Pro- cena?! Neviem kedy pripravujete clanok ale tato aplikacia uz bola spomenuta a niec raz.
    Anio vteda a ani teraz zadarmo nieje a ani nebola, vzdy je to za cenu 8,99 alebo 9,99

Pridaj komentár
You have to agree to the comment policy.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Vyšiel iOS 13.6

Update prináša podporu pre CarKey a pridáva aj ďalšie novinky.