Zásielkovňa spustí kampaň k službe Medzi nami

Nová kampaň prezentuje kľúčové benefity služby, ktorú Zásielkovňa spustila v novembri minulého roku. Patria k nim dostupnosť, rýchlosť, kvalita a skvelé ceny. Aplikácia, ktorá je k službe Medzi nami k dispozícii, umožňuje jednoduché odoslanie na jednom z podacích miest. Na Slovensku si môžete vybrať z viac ako 800 lokácií a v Česku dokonca z 3000.

Kampaň je postavená na situáciách zo života, ktoré pozná každy z nás. Drobné, každodenné momenty, kedy nám môžu pomôcť naši blízki. Alex Gerbóc, marketingový manažér Zásielkovne:

„Medzi nami pomáha ľuďom prekonávať limity. V Zásielkovni im ponúkame možnosť, ako pokračovať v drobných láskavostiach a výpomoci aj vtedy, keď sú od seba vzdialení. Práve tieto momenty nás zbližujú a preto tvoria hlavný rámec našej aktuálnej kampane.“

Odosielanie cez aplikáciu je otázkou niekoľkých ťuknutí. Stačí vyplniť meno príjemcu, jeho telefón a e-mail a zvoliť výdajné miesto. K dispozícii máte aj doplnkové služby – napríklad dobierku či pripoistenie. Vždy pritom vidiíte, koľko vás bude preprava stáť, bez skrytých poplatkov.

V rámci Slovenska môžete zásielky posielať už od 2,5€, do Českej republiky za 3,3€. Bezpečná platba prebieha online kartou. Následne stačí priniesť zabalenú zásielku na ľubovoľné podacie miesto a zadať vygenerované heslo. Nemusíte tlačiť štítky či postávať v rade. Stav zásielky je možné kontrolovať priamo v aplikácii. Pokiaľ ide o rozmery zásielky, je možné posielať balíky so súčtom strán do 120 cm a jednou stranou maximálne 50 cm (napr. 50x40x30 cm) a do hmotnosti 5kg.

Službe sa od spustenia a darí a trend popularity podľa Alexandra Janča zo Zásielkovne pokračuje aj v tomto roku:

„Na Slovensku vidíme rastúci záujem zákazníkov o slobodnú voľbu, kedy a kde svoje zásielky podajú, a kedy a kde si ich vyzdvihnú. V prvých troch mesiacoch roka 2020 sme doručili celkovo takmer milión zásielok. Zákazníci čoraz častejšie volia možnosť doručenia do výdajných miest, ktoré si vyberú sami a pohodlne sa po svoju zásielku zastavia,  kedy im to najlepšie vyhovuje. Ako reakciu na potreby zákazníkov sme umožnili aj opačný proces – t.j. odosielanie zásielok z výdajných miest, ktoré sú zároveň aj podacími miestami.“

Apka je dostupná pre iOS bezplatne na App Store. V súčastnosti si ju stiahlo už viac ako 18 000 používateľov.

zdroj: Zásielkovňa

komentár
  1. už som službu využil, za mňa super.

    rýchlo zadám objednávku a zabalím balík čo je mega super nemusím nič tlačiť nič písať na balík to je v čom si ma táto služba získala..

    čo je horšie: cez telefon sa ťažko vyhľadáva konkrétna pobočka na vyzdvihnutie skoro som porodil než som našiel pobočku ktorú mi poslal príjemca.. a ďalšie mínus: hodnota balíka max 200eur (viac na vlastné riziko nedá sa poistiť na viac) a dodanie je skorej na 3ti den záleží kedy to tam podáte.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.Články, ktoré by sa vám mohli páčiť
pokračovanie článku

Inštalovať iOS 14 alebo nie?

Nový iOS prináša viacero zaujímavých zmien aj nových funkcií. Dôležitá je však aj otázka: aktualizovať už teraz alebo radšej ešte počkať?
pokračovanie článku

Aká bude téma nového Apple eventu?

iPone, Apple Watch, iPad… To je len časť noviniek, ktoré nás môžu už budúci utorok čakať. Ktoré z nich majú väčšiu šancu stať sa súčasťou prezentácie?